NA „ŠPERKÁRNĚ“ BYLO ŽIVO

0

Nejen Staročeské trhy byly v sobotu 28. května zajímavou akcí v Turnově. Již tradičně se ve stejném termínu konal na naší škole Den otevřených dveří, kdy prezentujeme vše, co je na „Šperkárně“ nového. Letos to byly nové maturitní práce všech studijních oborů, nové expozice na chodbách a výstavních sálech, práce v dílnách, nově a profesionálně natočený film o naší škole.

Pojetí Dne otevřených dveří jsme letos úplně změnili, a to se odrazilo na celkové návštěvnosti. Snad tomu napomohla i nápaditá prezentace na náměstí a před školou v podobě instalovaných kostek s informacemi. Během několika hodin se totiž do školy přišlo podívat na 450 lidí a většina z nich nešetřila chválou. V knize návštěv se objevily zápisy typu: „Jedním slovem nádherné a výjimečné“ nebo „Moc zajímavá a poučná podívaná“, „Něco podobného vidím poprvé v životě, je to úžasné“, „Výborní studenti a celkově pozitivní atmosféra, velké zlepšení“.

Všem moc děkujeme za podporu. To jsou ty momenty, kdy víme, proč v této škole pracujeme, to je ta správná odměna. Chtěla bych touto cestou poděkovat všem kolegům pedagogům za organizaci, našim studentům za provázení návštěvníků a ukázky práce v dílnách, panu Martinu Kohoutovi za natočení a vytvoření úžasného filmu. Děkuji všem.

 

Ing. Jana Rulcová, ředitelka SUPŠ a VOŠ Turnov

jana.rulcova@sups.info

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.