DÍVČAJDA MÁ TALENT

0

O tom, že máme nadané a odvážné žáky, jsme se mohli znovu přesvědčit 21. března na druhém ročníku populární soutěže „Dívčajda má talent“. Dvanáct skupin a jednotlivců z tříd druhého stupně si připravilo taneční, hudební a pěvecká vystoupení a nechyběl ani kouzelník. Žáci si sami namixovali hudební doprovody, vymysleli kostýmy i choreografii. Čtyřčlenná porota, složená z učitelů a vítězů předchozího ročníku soutěže, vybrala ze všech vystupujících tři finalisty, o jejichž  konečném pořadí pak rozhodli svým hlasováním diváci.

n201304081642_oso_31_013_divcajdaTřetí místo získalo pěvecké duo Eliška Bretšnajdrová a Eliška Mikulová. Druhé místo vybojovaly Monika Seichterová (klávesy) a Zuzka Phamová (zpěv). Vítězi letošního ročníku se stali Dominik Lepeták a Ondřej Krejčí, kteří si svojí suverénní, vtipnou a energií nabytou taneční show zcela získali srdce diváků: „ Před vystoupením jsme byli nervózní, ale jakmile jsme uviděli dav nadšených diváků, stres opadl a potom jsme si to opravdu začali užívat. Jsme velice rádi, že se nám to povedlo, a děkujeme všem, co pro nás hlasovali. Už se těšíme na příští rok.“
Hlavní partner soutěže, pekárna Mikula, věnoval ceny pro finalisty – tři nádherné dorty ve tvaru flétny, klavíru a mikrofonu. Výherci si navíc odnesli putovní sošku hudebního anděla, kterého vyrobil náš keramický kroužek.

Závěrečný potlesk pak zaslouženě patřil všem účastníkům soutěže. Fotografie si můžete prohlédnout na stránkách naší školy www.2zs-turnov.cz.

Vítězslav Šťastný, ZŠ v ul. 28. října, Turnov

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.