TURISTICKÉ NOVINY ČESKÝ RÁJ 2015

0

Začátkem května vyšly – jako každým rokem na počátku hlavní návštěvnické sezony – Turistické noviny Český ráj, které slouží návštěvníkům regionu i místním obyvatelům především jako průvodce sezonní nabídkou Českého ráje a poskytují jim kompletní turistický servis. Na 32 barevných stranách formátu A4 najdou čtenáři kalendář akcí a výstav v regionu, přehledy turistických cílů a památek včetně informací o vstupném a otevírací době, jízdní řády cyklobusů, mapu regionu či prázdninovou nabídku pro každý den. Nechybí ani přehled a pestrý výběr tematických tipů na výlety, ze kterých si vyberou rodiny s dětmi, cykloturisté či pěší turisté a v neposlední řadě i osoby se sníženou pohyblivostí.

„V části novin se věnujeme i filmové tematice. Putování po místech natáčení známých filmů a pohádek, které se v našem regionu odehrávají, je v poslední době mezi turisty velmi populární,“ doplňuje Lucie Rakoušová ze Sdružení Český ráj.

n201505131140_tz_13_015_novinyNoviny připravilo a vydalo Sdružení Český ráj ve spolupráci a s podporou dalších partnerů (mj. Liberecký a Královéhradecký kraj, Město Jičín, Mikroregion Český ráj) v celkovém nákladu 20 000 výtisků.  Noviny budou i v letošním roce zdarma a dostupné na informačních centrech v regionu, na turistických atraktivitách a dalších místech v regionu. Objednat je lze také prostřednictvím e-shopu Český ráj http://shop.cesky-raj.info (zdarma, pouze za poštovné a balné).
V elektronické podobě noviny najdete na stránkách www.cesky-raj.info (ke stažení ve formátu PDF nebo prostřednictvím interaktivní čtečky).
Viz: http://www.cesky-raj.info/cs/region-cesky-raj/propagacni-materialy-regionu/turisticke-noviny-cesky-raj-2015.html

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.