TRADIČNÍ ODEMYKÁNÍ JIZERY NA ŽLUTÉ PLOVÁRNĚ V MALÉ SKÁLE

0

Pátek 11. až neděle 13. dubna. Slavnostní zahájení vodácké sezony. Firma SUNDISK připravila bohatý doprovodný program pro malé i velké a lahodné občerstvení. V pátek proběhne vernisáž výstavy fotografií Pojizeří v minigalerii v Líšném, kde   je také v současné době výchozí bod cyklostezky Greenway Jizera (je zde infocentrum i půjčovna lodí a koloběžek).

Zlatým hřebem programu je sobotní dopoledne na Žluté plovárně v Malé Skále, kde starostové či radní Líšného a Malé Skály slavnostně odemknou řeku. Hned poté odstartuje závod turistických kanoí a paddleboardů z Malé Skály do Dolánek o Pohár Josefa Jíry.  Může se zúčastnit každý. Kanoe i paddleboardy jsou k zapůjčení na Žluté plovárně. Pro děti budou po celý den k dispozici dětské atrakce a připravena bude pohádková louka, kde se naši nejmenší setkají s vodníkem, princeznou, čertem a dalšími pohádkovými postavami. Celý den bude atmosféru příjemně doplňovat také živá hudba k poslechu i tanci, všichni se mohou občerstvovat spoustou pochoutek z bufetu, pivem i dalšími nápoji.
V neděli se odehraje závod kočárků. Děti ve svých monopostech se na závodním okruhu poperou o prvenství za doprovodu svých rodičů.

Program:

Pátek 11. dubna
17.00 Vernisáž výstavy fotografií Pojizeří – Líšný

Sobota 12. dubna
10.00 Zahájení programu na Žluté plovárně
11.00 Slavnostní odemčení řeky
11.30 Start závodu o Pohár Josefa Jíry (prezentace na místě a na adrese info@zlutaplovarna.cz a na tel. 775 580 388)

Neděle 13. dubna
14.00 Registrace na závod kočárků
15.00 Start závodu kočárků

Vstup na všechny akce je volný.  Po celou dobu konání programu můžete využít slevy 50 % slevu v půjčovně lodí a koloběžek a v lanovém centrum na Žluté plovárně. Lze i parkovat na parkovišti v Dolánkách a z akce na plovárně tam dojet na lodi nebo koloběžce po stezce Greenway Jizera.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.