ROCKOVÉ JARO V PĚNČÍNĚ (SOUTĚŽ O VSTUPENKY)

0

Dva výtečné koncerty, to je rockové jaro v KD v Pěnčíně. Můžete se těšit na kapely HARLEJ, QUEENIE a BEATLES VETERAN CLUB. Vstupenky jsou v předprodeji, deset volných jich čeká na výherce naší soutěže.

Sobota 9. března
* HARLEJ. Kapela vyráží na „Tour jaro 2019“, očekávat můžete to, na co jste u nich zvyklí, tedy energický koncert plný zábavy, doplněný o LED projekci. Jako host se na tomto turné představí partička LOCO LOCO. Součástí koncertu bude i autogramiáda.
Sobota 9. března, KD Pěnčín od 20.30 hodin. Sál bude otevřen od 19.30 hodin.

Pátek 10. května
* QUEENIE. Jedna z nejuznávanějších tribute band legendárních Queen! Zažijte Bohemian Rhapsody naživo. Po dlouhém očekávání se kapely QUEENIE dočkáme i na Turnovsku. „Najít termín nebylo snadné,“ říkají pořadatelé. Březen a duben stráví kapela na turné v Belgii, Švédsku a Kostarice, ale ihned po návratu rozjede svou velkolepou show v Pěnčíně.
Stejně tak, jako divácky nejúspěšnější film Bohemian Rhapsody vyprodává kinosály, tak i kapela QUEENIE vyprodává jeden kulturní dům za druhým, a to nejen napříč Českou republikou, ale i daleko za jejími hranicemi.
Proto s nákupem vstupenek příliš neotálejte!
Jako předkapela vystoupí jičínsko-turnovské seskupení THE BEATLES VETERAN CLUB, takže na své si přijdou i milovníci legendární liverpoolské čtveřice.
Pátek 10. května, KD Pěnčín od 20.30 hodin. Sál bude otevřen od 19.00 hodin.

Vstupenky na koncerty zakoupíte v síti TicketLIVE a rovněž v Trafice „U Vildy“ ve Skálově ulici v Turnově.

SOUTĚŽ O VOLNÉ VSTUPENKY
Jak se jmenují zpěváci kapel HARLEJ a QUEENIE? Odpověď zašlete e-mailem na adresu: info@turnovskovakci.cz, nebo doručte poštou či osobně na adresu: Turnovsko v akci, Nádražní 1092, Turnov, do 7. března do 16.00 hodin. Obálku nebo e-mail označte: „Rockové jaro v Pěnčíně“ a vyberte si koncert, na který chcete volnou vstupenku. Pořadatel do soutěže věnoval celkem 10 vstupenek. (Nezapomeňte napsat na sebe telefonní číslo a uvést místo, odkud jste.)

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.