PODZIM PATŘÍ CHINASKI. CHCETE ZÍSKAT VOLNÉ VSTUPENKY NA KONCERT LEGENDÁRNÍ KAPELY?

0

V sobotu 3. listopadu od 21.00 hodin se v kulturním domě v Pěnčíně uskuteční koncert legendární české kapely Chinaski. Úspěšné klubové turné skupiny Chinaski se opět rozjíždí. V sérii deseti koncertů nebude tentokrát chybět ani zastávka v našem regionu. Chinaski zahrají ve výjimečném dvou a půlhodinovém koncertním programu průřez všemi alby, uslyšíte oblíbené hity, a to od nejstarších až po ty současné. Jde o mimořádně sestavený „playlist“, který Chinaski prezentují jen na klubovém speciálu. Nenechte si ujít nadupanou klubovou atmosféru jako za starých dobrých časů a obstarejte si vstupenky včas, kapacita není neomezená.

Ti z vás, kdo byli na některém z koncertů loňského turné, se nemusejí obávat, kapela připravila nová překvapení, nudit se rozhodně nebudete! Cena vstupenky je 220 Kč v předprodeji, 250 Kč na místě. Předprodej na Turnovsku probíhá v Tabáku Vilímek ve Skálově ulici, v infocentru na náměstí Českého ráje v Turnově a v KD v Pěnčíně. Kontaktní telefon: 739 641 026.

CHCETE ZÍSKAT VOLNÉ VSTUPENKY NA KONCERT KAPELY CHINASKI?
Pořadatel koncertu věnoval pro tři výherce soutěže na TvA vždy po dvou vstupenkách. Slosování se zúčastníte vcelku jednoduše. Stačí, abyste do čtvrtka 25. října do 16.00 hodin na adresu redakce TvA (Nádražní 1092, 511 01 Turnov) doručili v písemné formě odpověď na jednoduchou otázku: Znáte alespoň dva hity kapely Chinaski? Na lístek napište heslo: Chinaski – Pěnčín a nezapomeňte uvést svoji adresu a hlavně telefonní číslo. Jména výherců se dozvíte ve vydání novin TvA s datem 31. října.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.