PÁTÁ SEZONA KAVÁRENSKÉHO KVÍZU ZAČÍNÁ

0

Zní to možná neuvěřitelně, ale je to skutečně tak. Kavárenský kvíz je v naší programové nabídce již pátým rokem! Právě na podzim roku 2016 jsme v reakci na všeobecnou popularitu kavárenských a hospodských kvízů rozhodli, že tuto zábavu chceme nabídnout i Turnovanům.

Historicky první Kavárenský kvíz se v kavárně KUS uskutečnil ve čtvrtek 6. října 2016. Již tenkrát byl formát kvízu takový, jaký ho znáte dnes. Pětice tematických kol, jeden moderátor a spousta zábavy, ze které si soutěžící odnášeli ceny v podobě vstupenek na naše akce a ušetřili také za svou útratu v průběhu kvízu.

Velmi brzy náš Kavárenský kvíz začal nabývat na popularitě, což nás přimělo k mnoha různým úpravám a vylepšením. Pomocí změn v rozestavení stolků v kavárně KUS jsme se pokoušeli všemožně „nafukovat“ její kapacitu. Bohužel ale ani ta není nekonečná, a tak v roce 2019 došlo na kapacitní omezení. Mezi účastníky se brzy vykrystalizovaly hvězdné stálice, které si nenechaly ujít žádný z kvízů, rádi ale vídáme i nové tváře, které si chtějí prověřit své znalosti.

Jelikož jdeme s dobou, na novou sezonu v roce 2020 jsme připravili moderní hlasovací aplikaci a posunuli tak formát kvízu zase o něco dál. Byli jsme natěšení na uvedení aplikace do praxe, neboť její vývoj trval řadu měsíců, ale bohužel, kvůli pandemické situaci se zastavil svět, proběhl tedy všehovšudy jeden kvíz a novou sezonu jsme museli odpískat. Jenže my se neradi vzdáváme a Kavárenský kvíz jsme proto jednoduše přesunuli do virtuálního světa, kde se v nezměněném formátu konal dál a o svou čtvrtou sezonu tak nepřišel.

Pevně věříme, že ta letošní sezona se uskuteční tak, jak má – tedy v kavárně KUS, s hlasovací aplikací, dobrým pitím a jídlem a ve skvělé atmosféře, tedy přesně tak, jak to známe a jak nás to baví. Těšíme se na vás již ve čtvrtek 7. října u prvního Kavárenského kvízu nové sezony.

Veškeré informace naleznete na stránce Kavárenského kvízu – ZDE.
Přihlašovat své 2-4členné týmy můžete na e-mail: romana.holubova@kcturnov.cz

Romana Holubová, Kulturní centrum Turnov

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.