LETNÍ KINO LÁKÁ NA NOVOU SEZONU

0

Už ve čtvrtek 18. června se letos poprvé otevře areál turnovského letního kina. Dramaturgie filmů bude uzpůsobená aktuální situaci, kdy řada distributorů přesunuje své plánované premiéry až na podzim, i tak ale nabídneme množství filmových premiér i oblíbených starších filmů. O vzácné letní filmové zážitky pod širým nebem tak ani letos nebude nouze.

Zahajovacím filmem bude premiérový snímek Kalifornský sen s Dakotou Johnson v hlavní roli. Kromě filmových novinek jako Bourák, 3Bobule, Šarlatán nebo Sponge Bob: Houba na útěku se diváci mohou těšit i na osvědčené hity jako Bohemian Rhapsody nebo Ženy v běhu. V závislosti na vývoji situace v Hollywoodu vyhlížíme také velkofilmy Tenet režiséra Christophera Nolana nebo Wonder Woman 1984. Jistotou měsíce srpna bude i v letošním roce tradiční Filmový víkend a každé úterý projekce filmového klubu.

Stejně jako v loňském roce, i letos na diváky čeká jedna speciální projekce slavného filmu, který se natáčel v Českém ráji. Tentokrát to bude v neděli 5. července pohádka O princezně Jasněnce a létajícím ševci. Novinkou pro letošní rok bude uvedení hned několika obrazově zrestaurovaných snímků ze zlatého fondu české kinematografie. Diváci se mohou těšit na snímky Samotáři, Postřižiny, Hoří, má panenko či Všichni dobří rodáci.

Zahájení prázdnin v letním kině
Začátek prázdnin v letním kině se ponese ve znamení dvou speciálních večerů pro děti. V pátek 26. června bude na programu nejnovější animovaný film studia Pixar Frčíme. V sobotu 27. června pak přijde na řadu návrat do magické videohry Jumanji: Další level. Oba večery čeká na děti výrazně levnější vstupné, a to pouze 60 Kč. Zkrátka ale nepřijdou ani starší studenti, na ty po předložení studentského průkazu čeká vstupenka za 100 Kč.

Senioři vyrazí do „leťňáku“ levněji
Počínaje zahájením provozu letního kina budou moci standardní zlevněné vstupné uplatnit vedle dětí a studentů také senioři od 65 let. Tato možnost se týká všech běžných projekcí v letním kině. Od září bude v kině Sféra připraven úplně nový ceník, který nabídne další cenově zajímavé varianty pro pořízení vstupenky.

Těšíme se na vás v jednom z nejkrásnějších letních kin České republiky!
Romana Holubová, KC Turnov

V červnu letní kino promítá po setmění, resp. od 22.00 hodin, program najdete ZDE: https://www.kinoturnov.cz/program

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.