KULTURNÍ CENTRUM PŘICHÁZÍ S VELKOU VELIKONOČNÍ HROU PRO CELOU RODINU

0

Děti už několik týdnů vysedávají doma, nemohou se vídat s kamarády, hrát si společně na hřištích, a to nemluvíme o nekonajících se dětských akcích a divadelních představeních. Kromě virtuální online výuky toho v současné době pro děti moc není. A teď by navíc měly přijít i o Velikonoce? O možnost vykoledovat si sladkou odměnu? To nedopustíme. Pro všechny děti do 12 let máme přichystanou hru, která simuluje tradiční velikonoční koledování.

Jak bude hra probíhat?

Hra bude zahájena v sobotu 3. dubna v 8.00 hodin a ukončena bude v pondělí 5. dubna ve 20.00 hodin. Během těchto dní bude úkolem koledníčků vybarvit dle předlohy celkem osm velikonočních kraslic z připraveného dokumentu (ZDE). Předlohy k těmto kraslicím najdete na osmi místech po celém Turnově. Začít můžete kdekoli.

Na výpravu a účast v soutěži potřebujete onu nevybarvenou omalovánku kraslic, kterou si doma vytiskněte, dále potom mapu (ZDE) a pastelky. A samozřejmě doporučujeme vyrazit i s pomlázkami! U každé vývěsky na místech dle mapy najdete vybarvené vajíčko, které potom omalujete do své předlohy.

 

Nezapomeňte na výpravě koledníky vyfotografovat, fotografie můžete sdílet na Instagramu s označením @kcturnov a #koledujemesKCT nebo na Facebooku se stejným označením. Prosíme – nefotografujte, nezveřejňujte, nesdílejte a nijak nešiřte předlohy vybarvených kraslic! Je to hra, která má svá pravidla a porušení těchto pravidel může vést k diskvalifikaci koledníka. Až budete mít všechny kraslice vybarvené, zašlete nám jejich snímek, klidně i s koledníky. (Upozorňujeme, že tyto fotografie budeme dále sdílet a publikovat, jejich zasláním tedy s touto skutečností souhlasíte.)

Fotografii, jméno koledníka a jeho adresu zašlete nejpozději v pondělí 5. dubna ve 20.00 hodin na e-mail: romana.holubova@kcturnov.cz. Vždy počkejte na potvrzovací e-mail, že nám vše dorazilo v pořádku.

V úterý 6. dubna proběhne vyhlášení soutěže. A koledníkům bude doručena sladká odměna!
Romana Holubová, KC Turnov, www.kcturnov.cz

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.