KOZAFEST 2014

0

Prvorepubliková vyhlášená výletní restaurace Zrcadlová koza v malebném místě u Jizery jen kousek od rušného centra Turnova v posledních letech opět patří k vyhledávaným místům především pro rodiny s dětmi. O víkendech tady bývá plno po celý den. Zastaví se i vodáci a cyklisté, kromě občerstvení je tu dětské hřiště a dostatek stinného venkovního posezení. Objekt byl v roce 2007 zakoupen novým majitelem ve značně zanedbaném stavu. Od té doby probíhá po etapách rekonstrukce a úprava přilehlých pozemků. Záměr je jednoznačný: Navrátit Zrcadlové koze její dřívější věhlas, což se už do velké míry stalo!

V sobotu 14. června tu přivítají již sedmý ročník rockového festivalu KOZAFEST. „Jsme rádi, že všichni, kdo mají rádi rockovou muziku ve všech jejich podobách, už s festivalem počítají. Cílem je pohodovej den s muzikou v krásném prostředí, a to jak pro návštěvníky, tak pro muzikanty. Letos vystoupí dvanáct kapel hrajících vlastní muziku. Od blues až po masakr,“ zve s nadsázkou za pořadatele Leoš Gerlich. „Nejsme stresováni asi vstupným, již čtvrtý ročník je díky pochopení a podpory několika lidí pro příchozí zdarma. V posledních letech tu bylo kolem tisícovky lidí, což je pro tento přírodní areál naprosto ideální. To je pro nás na tom vlastně to nejzajímavější. Nechceme být další festival, kde hrajou stejný kapely jako všude jinde, že je vlastně jedno, na kterej festival člověk jede,“ dodává Gerlich.

KOZAFEST 2014, areál Zrcadlové kozy, začátek ve 13.00 hodin, vstup volný. KAPELY: Capture or Kill, Cze-hun, Piranha, Snap Call, Red Baron Band, Rain, Panychida, Hallodrn, All Friends dead, Silent Session, Black Bull a Doktor Triceratops.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.