KOZAFEST 2013

0

Prvorepubliková vyhlášená výletní restaurace Zrcadlová koza v malebném místě u Jizery jen kousek od rušného centra Turnova chytá druhý dech. Objekt byl v roce 2007 zakoupen novým majitelem ve značně zanedbaném stavu. Od té doby probíhá po etapách rekonstrukce a úprava přilehlých pozemků. Záměr je jednoznačný: navrátit Zrcadlové koze její dřívější věhlas. To už se do velké míry stalo, do areálu se vrátil život a je opět vyhledávaným cílem procházek hlavně lidí z města. Dětské hřiště, aktivity kolem řeky, cykloturistika – je to prostě ideální místo pro celé rodiny.

V sobotu 22. června tu přivítají již šestý ročník rockového festivalu KOZAFEST. „Nejde o komerční záležitost, máme pár spřátelených kapel, k dispozici je špičková aparatura, takže je to především o pohodě. Nejsme stresování asi vstupným, již třetí ročník je pro příchozí zdarma. V posledních letech tu bylo kolem tisícovky lidí, což je pro tento přírodní areál naprosto ideální,“ uvádí za pořadatele Honza Hlůže. Na organizaci se dále podílí „jeho“ kapela Silent Session a především Jan Mikyska. To vše za přispění majitele areálu Jana Kreysy.

KOZAFEST 2013, areál Zrcadlové kozy, začátek ve 13.00 hodin, vstup volný. KAPELY:  Silent Session, All Friends Dead, Doktor Triceratops, Rain, Panychida, Janesession, Hush, Hallodrn, Piranha, Nothingham, Agrebi, Pitty Poky.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.