KAM S DĚTMI O PRÁZDNINÁCH? NABÍDKA PŘÍMĚSTSKÝCH TÁBORŮ JE LETOS SKUTEČNĚ PESTRÁ

0

Také v letošním roce turnovské organizace přichází s rozmanitou a bohatou nabídkou příměstských i pobytových táborů. Podívejte se, z čeho můžete vybírat.

Ilustrační snímek je z příměstského tábora v Náruči

CENTRUM NÁRUČ
V současné sobě jsou tábory zcela obsazeny, sledujte https://www.naruc.cz/.
* Rodinný tábor v Pleskotech 7.-12. 8. 2022. Tradiční tábor pro (pra)rodiče s dětmi všech věkových skupin. Ideální pro děti, které by rády okusily táborovou atmosféru, ale ještě se nechtějí odpoutat od svých rodičů (nebo naopak). Každý den vás budou doprovázet nejen animátorky, ale také chápající a podpůrné kontaktní pracovnice Náruče – a při večerním sdílení není žádné téma tabu.
* Příměstské tábory pro předškoláky. I. turnus 11.-15. 7. 2022, II. turnus 18.-22. 7. 2022, III. turnus 1.-5. 8. 2022.
Příměstský tábor se zázemím v CPR Náruč pro děti od 4 do 7 let věku v pracovní dny v době od 8.00 do 16.00 hod. Čeká nás celotáborová hra s pohybovými a výtvarnými aktivitami, výlety. Nabízíme malý kolektiv, rodinné zázemí, kvalifikovaný personál pro tuto věkovou kategorii, individuální přístup.

KLUB LYŽAŘŮ TURNOV
Všechny důležité informace k příměstským táborům najdete na www.klturnov.cz.
Tábory probíhají 18.-22. 7. 2022 a 1.-5. 8. 2022. Tábory jsou zaměřeny na historii a šlechtické rody, které na Turnovsku žily nebo působily. Název táborů zní: „Zpátky do minulosti aneb po stopách našich předků…“ Nechybí pohybové aktivity, poznávání nových míst a zábava. S přihlášením na tábor neváhejte, počet míst je omezen. Více zde: https://forms.gle/ECfhtsLNy8TrJvGk8.

SKAUT
Informace k příměstským táborům, které běží po celé léto, hledejte na https://scouting.turnov.org/.
Všechny příměstské tábory se konají na Skautském ostrově Turnov, účastníci z 1.-7. ročníku ZŠ se mohou těšit na paletu témat – Cestování časem, Jak vycvičit draka, Pustý ostrov a další. Chystá se také speciální hudební tábor. Kontaktní e-mail: radek@turnov.org, telefon: 725 993 360.

SPORTINLINE
Kompletní informace k táborům najdete na www.sportinline.cz. Příměstské tábory cílí na děti ve věku od 5 do 15 let. Pro děti je připravena „nálož“ sportovních aktivit a zážitků, samozřejmostí je vždy výuka bezpečného in-line bruslení. Zkušení instruktoři a trenéři si poradí jak s úplnými sportovními začátečníky, tak zvládnou zaujmout a zdokonalit i pokročilé bruslaře. Sportinline nabízí také příměstský tábor doplněný exkurzemi.

TJ TURNOV
S nabídkou příměstských táborů 2022 se můžete seznámit na www.tjturnov.cz.
Termíny: 11.-15. 7. 2022 a 18.-22. 7. 2022. TJ Turnov pořádá 10. ročník atraktivního prázdninového programu v podobě týdenního kurzu pro děti ve věku 7-14 let se zaměřením na sportovní aktivity. Kontaktní e-mail: tjturnov@tjturnov.cz, telefon: 481 321 435.

VZDĚLÁVACÍ CENTRUM TURNOV
Nabídka příměstských táborů roku 2022 je na stránkách www.vctu.cz.
* Logohrátky se zvířátky, 8.-12. 8. 2022. Letní příměstský tábor pro předškoláky a školáky s potřebou vypilovat řeč. Týden plný logohraní zábavně a hravě, s pohybem na čerstvém vzduchu. Koná se v areálu Klubu lyžařů Turnov ve Struhách.
* English Camp, 15.-19. 8. 2022. Příměstský tábor plný angličtiny, her a zábavy. Celodenní program a komunikace v angličtině, celotáborová hra při pohybu venku. Koná se v areálu Klubu lyžařů Turnov ve Struhách.

ZŠ SKÁLOVA
Více informací k táborům a přihláška na www.zsskalova.cz, rubrika Rodiče / Kroužky a příměstské tábory.
Za piráty! Termín: 11.-15. 7. 2022. Tvořínek – tvořivý tábor. V letošním roce ZŠ Skálova chystá příměstské tábory plné výletů, zábavy, vyrábění. Tábory probíhají ve stejném termínu, ale každý má jiné téma. Bližší informace na emailové adrese: tabory@zsskalova.cz, případně na tel. 721 623 006.

ŽLUTÁ PONORKA
Kompletní přehled příměstských táborů naleznete na www.ponorkaturnov.cz.
Na letní příměstské a pobytové tábory Žluté ponorky se můžete přihlásit on-line, v nabídce jsou tradiční sportovní tábory, ale také „Krásnoloutkohraní“, „Dobrodružně-kreativní tábor Orel“ nebo tábor s koňmi.

(Zdroj: město Turnov)

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.