HARLEJ SLAVÍ 20 LET (SOUTĚŽ O VSTUPENKY)

0

Kapela Harlej letos slaví 20 let a vyráží na svoje nejvýpravnější turné. Speciálním hostem koncertů bude spoluzakladatel skupiny Vláďa Šafránek. A vy můžete být u toho. Stačí si pouze pospíšit a vstupenky na jediný koncert nejenom v našem regionu, ale i v jeho širokém okolí, si zakoupit v předprodeji v Turnově v Trafice u Vildy ve Skálově ulici a nebo v síti Ticketstream. Vstupenky kvapem mizí, tak opravdu neotálejte.

Koncert se uskuteční v pátek 4. prosince v KD v Pěnčíně. Začátek je ve 20.30, otevřeno bude od 19.00 hodin.  Cena vstupenky v předprodeji 290 Kč, na místě 350 Kč. Další možnost, jak se na tento jedinečný koncert dostat, je zúčastnit se soutěže o vstupenky.

Tři vylosovaní čtenáři získají vždy po dvou vstupenkách na koncert. Chcete se soutěže zúčastnit? Odpovězte na tuto jednoduchou otázku: Jak se jmenuje současný zpěvák kapely Harlej? Své odpovědi doručte poštou nebo osobně na adresu redakce: TURNOVSKO V AKCI, Nádražní 1092, 511 01 Turnov, do středy 2. prosince 16.00 hodin (podmínkou je kromě odpovědi uvést i jméno, adresu a telefonní číslo). Na obálku či korespondenční lístek napište „Harlej“. Můžete také hlasovat prostřednictvím e-mailové adresy: info@turnovskovakci.cz.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.