GYMPLFEST 3

0

Sobota 11. září je pro Turnov a okolí letos významnější než kdy jindy. Absolventi a přátelé turnovského gymnázia totiž opět připravují svou „tečku“ na závěr léta – GymplFest 3. Celá akce se stejně jako v minulém roce odehraje v areálu letního kina v Turnově. Symbolické datum vedlo pořadatele k netradičnímu blízkovýchodnímu pojetí (samozřejmě s nadsázkou a humorem). To se projeví již na plakátech a webu akce, ale také přímo v den konání, kdy na pódiu vystoupí dvakrát během večera břišní tanečnice.

Festival si dal již tradičně do vínku podtitul „multižánrový“, čeká nás tedy smršť různých hudebních stylů: folk-rockovou Strabu vystřídá pop-rockové PDLK, následuje P.U. Jazz Quintet pod taktovkou Pepy Uchytila a potěšit nás přijde také folk’n’drinkové duo Tam dole tma, jehož vznik se datuje k prvnímu ročníku GymplFestu. Svůj „úplně poslední cirkus“ slibuje metalová Vyfikundace a s pokročilou hodinou nastoupí osmičlenná kapela Traffic Jam. Jako poslední se představí post-grungová Big Fish Gone.

V průběhu večera bude probíhat také živá velkoplošná projekce, takže diváci budou mít jednotlivé účinkující jako na dlani, ať už budou stát kdekoli. V závěrečné části akce je připravena tzv. Movie Section, během níž budou promítána ta nejlepší videa, která na gymnáziu v posledních letech vznikla a dokonce i jeden premiérový snímek.

Akce začíná v 16.00 hodin a pro příchozí je do 17.00 hodin připraven Captain Morgan na uvítanou zdarma. Lístky jsou v předprodeji ve studovně gymnázia za 80 Kč, na místě pak za rovnou stokorunu. Stále aktuální informace naleznete na www.GymplFest.cz

 

Adam Syrovátka a Adam Švancar

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.