FILMOVÝ VÍKEND 2020

0

Druhý srpnový víkend – pátek 7. a sobota 8. srpna – bude v Turnově i letos patřit všem filmovým nadšencům! Tradiční dvounoční filmový maraton tak dá konečně zapomenout na události předchozích měsíců, a ačkoliv Hollywood letos vypustil letní sezonu, víkend nabídne pestrý výběr nejlepších letošních filmů obohacený o filmy z let minulých.

Páteční program zahájí nové válečné drama od režiséra bondovek Skyfall a Spectre s názvem 1917. Film je natočen tak, aby vypadal jako jeden dlouhý záběr bez střihu, což nejlépe vynikne na velké promítací ploše letního kina. Ve druhém filmu se Tom Cruise jako BARRY SEAL: NEBESKÝ GAUNER trochu ve stylu Vlka z Wall Street zaplete postupně s CIA, drogovým kartelem i samotným Escobarem. Noc ukončí JOKER v podání fenomenálního Joaquina Phoenixe, který se stal jedním z nejzásadnějších filmů roku 2019.

Gangsterky Guye Ritchieho se postupně stávají kultovními, a to samé možná čeká i tu jeho úplně nejnovější s názvem GENTLEMANI, která zahájí sobotní program. Akční komedie MIZEROVÉ NAVŽDY nás poté ujistí, že chemie mezi nestárnoucím Willem Smithem a stárnoucím Martinem Lawrencem funguje stále na jedničku. Na úplný závěr nás čeká po vzoru loňského roku exkluzivní uvedení kultovního filmu. Letos se jedná o MATRIX nyní již sester Wachowských, který patří mezi základní pilíře žánru sci-fi.

Areál letního kina bude otevřen oba dny v 19.00 hodin. Samotný filmový program bude zahájen přibližně ve 21.15 hodin (až se dostatečně setmí) a končí přibližně ve 4.30 hodin. Během obou filmových maratonů na vás čeká bohaté občerstvení z grilu a samozřejmě místní svijanské pivo.

Předprodej vstupenek je zahájen! Vstupenky v předprodeji je možné zakoupit online v recepci Kulturního centra Turnov a v pokladně letního kina. Předprodej za zvýhodněnou cenu končí ve čtvrtek 6. srpna ve 23.59 hodin – jedna noc 220 Kč v předprodeji, 270 Kč na místě; obě noci 330 Kč v předprodeji, 380 Kč na místě.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.