FILMOVÝ VÍKEND 2018, SOUTĚŽ O VOLNÉ VSTUPENKY

0

Turnovské letní kino se v srpnu stane dějištěm již sedmého Filmového víkendu. Akce se tentokrát uskuteční od pátku 10. do neděle 12. srpna a stejně jako v předchozích letech nabídne šest nejzajímavějších filmových blockbusterů tohoto roku.

Pátek
ZABIJÁCKÁ NOC
Sicario 2: Soldado
Deadpool 2
Ready Player One: Hra začíná

Sobota
DOBRODRUŽNÁ NOC
Jurský svět: Zánik říše
Tomb Raider
Avengers: Infinity War

„Filmový víkend je největší akcí turnovského kina, která vždy na dvě letní noci spojí všechny filmové nadšence u šesti nejzajímavějších filmů roku. A to jak místní, tak i ty zdaleka. I my v kině se na akci vždy dlouho dopředu těšíme,“ uvádí manažer turnovského kina Pavel Krupař. V programu jsou nejočekávanější filmy léta, letošní pecky i zajímavé starší kousky.
„Našim přáním je, aby si akci užili filmoví fanoušci, kteří chodí do kina pravidelně, ale i ti, kteří kino navštěvují spíše výjimečně. Velký důraz klademe na pořadí filmů a jejich rozdělení do jednotlivých nocí. Doporučit mohu filmy Deadpool 2 a Avengers: Infinity War. Oba provází od počátku nadšené reakce. Věřím, že i pokud je diváci už viděli, rádi si je v letním kině užijí ještě jednou. Určitě nejsem jediný, kdo oba snímky viděl hned několikrát,“ přibližuje manažer kina. Oproti loňsku pořadatelé program obohatili o sobotní filmový kvíz, kde bude možné vyhrát hodnotné ceny.
„Divák má možnost vidět filmy za opravdu výhodné vstupné, navíc v parádní atmosféře. K tomu je připraveno bohaté občerstvení, soutěže, doprovodný program. Komu se alespoň trochu zamlouvá myšlenka dívat se dvě noci pod otevřeným nebem na filmy, nebude zklamaný,“ zve Pavel Krupař.

Více informací na www.filmovyvikend.cz.
Letní kino Turnov vždy od 19.00 hodin. Vstupné na jednu noc v předprodeji 180 Kč, na místě 230 Kč. Obě noci v předprodeji 290 Kč, na místě 340 Kč.

SOUTĚŽ O VOLNÉ VSTUPENKY NA FILMOVÝ VÍKEND
Chcete získat volné vstupenky na Filmový víkend? Odpovězte na otázku: Který herec se v rámci letošního Filmového víkendu představí hned ve třech snímcích?
Svoji odpověď doručte e-mailem na adresu: info@turnovskovakci.cz, poštou nebo osobně na adresu redakce: TURNOVSKO V AKCI, Nádražní 1092, 511 01 Turnov, do středy 8. srpna do 16.00 hodin (podmínkou je kromě odpovědi uvést i jméno, telefonní číslo a obec či město, odkud jste). Na obálku či do mailu napište heslo „Filmový víkend 2018“. Vylosujeme tři čtenáře, kteří získají vždy po dvou vstupenkách na celý víkend.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.