DEN DĚTÍ S PONORKOU V TURNOVĚ JIŽ POČTVRTÉ!

0

Největší akce pro děti a mládež v regionu se uskuteční v sobotu 9. června odpoledne. Park u letního kina ožije desítkami atrakcí a disciplín. Největší nafukovací skákací dráha od generálního partnera akce – Grupo Antolin Turnov – měří úctyhodných 21metrů!

Den dětí organizuje již počtvrté Středisko volného času Žlutá ponorka Turnov. Opět chystáme bohatý program za účasti 15 místních spolků, klubů a organizací pracujících s mládeží. Na různých stanovištích tak možná poznají děti své vedoucí, trenéry nebo učitele. Na akci se podílí desítka firem a živnostníků, i proto může být veškerý program zdarma!

Den dětí podporuje město Turnov a Liberecký kraj. Záštitu převzal náměstek hejtmana pro oblast školství Petr Tulpa. Mezi hlavní partnery patří dále společnosti: KV final s. r. o., Ontex CZ s. r. o., Juta, a. s., Crytur s. r. o., Pivovar Rohozec a Pekárna Mikula. Bez jejich pomoci by se akce nemohla uskutečnit v takovém rozsahu a za příznivých podmínek pro návštěvníky. Děkujeme!

A co nás tedy v sobotu 9. června odpoledne v parku čeká? Letos máme dosud největší výběr skákacích atrakcí pro různé věkové skupiny. Bude jich celkem osm. Počínaje největším lákadlem – 21 metrů dlouhou nafukovací dráhou s názvem Boot camp pro odvážné děti, teenagery i dospělé a konče klouzačkou s tunelem pouze pro nejmenší. Oblíbené budou jistě i krátké filmy promítané na kopuli sférického kina, bublinování nebo tradiční losování dárků pro děti. K vidění bude speciální hasičské auto na podvozku Tatra 815 od HZS Semily.
Z pestrých názvů stanovišť vyberu například: koutek pro nejmenší s Náručí, sokolská gymnastika, koloběžky, ekologický či geologický koutek nebo skautská lukostřelba.
Vše opět vyvrcholí v závějích hasičské pěny, takže rodičům doporučujeme vzít mladým suché tričko a kraťasy.

Společně s vámi doufáme v příjemné letní počasí a těšíme se na aktivně strávené odpoledne. Začínáme ve 14.00 hodin! Případné další podrobnosti na www.zlutaponorka.turnov.cz.

Za Žlutou ponorku Turnov Tomáš Zakouřil, kapitán

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.