CO SE CHYSTÁ: ROCKOVĚ NABITÉ JARO

0

Přestože zima se ještě své vlády nevzdává a zrovna v tuto dobu naplno tepe plesová sezona, přinášíme vám již nyní několik „top“ tipů na jarní rockové koncerty, které se uskuteční v našem regionu. Jelikož se jedná o opravdu exkluzivní akce, můžete už nyní zakoupit levnější vstupenky v předprodeji a mít jistotu, že se na koncerty dostanete. Pořadatelé rockových akcí z KD Přepeře spojili pro tentokrát svoje síly s agenturou J. Šťastného a na březen pro vás v rámci „Rockového jara“ připravili opravdové lahůdky, které si nemůžete nechat ujít. Obě akce se tentokrát pro velký zájem z kapacitních důvodů uskuteční v KD v Pěnčíně.

Na první koncert v sobotu 9. března za vámi dorazí stále oblíbenější Márdi se svojí partou ze San Piega (Pardubice) VYPSANOU FIXOU a až z Valašského Meziříčí další stálice naší klubové scény MŇÁGA A ŽĎORP. Jedná se o mimořádný dvojkoncert, kdy každá z kapel si samostatně odehraje svoje hity a poté si ještě další hodinu zahrají společně na jednom pódiu.

Druhý koncert v pátek 15. března bude patřit Lou Fanánkovi Hagenovi a jeho TŘEM SESTRÁM. Fanánek, inženýr Magor, supice Veronika a další členové souboru kreténů ze Staré kovárny vás potěší svými songy a pivem zdarma z vlastního výčepu přímo na pódiu. Jako předkapelu si přivezou svoje tradiční souputníky MZH.

Dále se můžete těšit na první ročník rockového festivalu ROCK ON, který se bude konat v květnu v přírodním areálu koupaliště na Frýdštejně, kde v minulosti probíhaly Folkové noci. Jednodenní akce nabídne řadu výborných kapel (VISACÍ ZÁMEK, ŠKWOR, DYMYTRY, DEBILL HEADS… a mnoho dalších). O festivalu vás budeme ještě podrobněji informovat.

Předprodej vstupenek na všechny avizované akce probíhá v síti TICKETSTREAM, v Turnově také v Trafice u Vildy ve Skálově ulici a v informačním centru na náměstí.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.