DOKAŽTE SI, NA CO MÁTE! CHYSTÁ SE I. ROČNÍK „IRON MAN AND MAIDEN“

0

(aktualizováno) Recese nebo závod pro profesionály? Tak trochu z obojího. V Kacanovech u hotelu Králíček se v sobotu 25. srpna od 14 hodin uskuteční I. ročník soutěže o železného muže a železnou ženu Českého ráje. První část je ryze sportovní v podobě cyklistické časovky, která se jede směr Pohoř, dále se nově po dohodě se Správou CHKO Český ráj nepojede na Vůstru, ale sjezdem do Olešnice a zpět do Kacanov na koupaliště, kde proběhne plavecká část. Následuje dojezd zpět na start a pokračuje se běžeckou vložkou ke sv. Anně.

Druhá část závodu je recesistická. Na závodníky čeká pití piva na čas, pojídání teplé klobásy, pořezání dřeva a zvedání pivních sudů. Pořadatelé slibují hodnotné ceny, i když zájezd na Havaj na opravdového „Iron mana“ to asi nebude. Podle jednoho z pořadatelů Filipa Holby chtějí v Kacanovech zkusit, jestli se ještě lidé umějí bavit a jestli si také občas chtějí dokázat, že ještě nepatří do starého železa. Že se ale vítěz bude opravdu pyšnit titulem „Železný muž (žena) Českého ráje“, to je tedy pravda. A možná půjde o založení nové tradice!

Program v sobotu 25. srpna u hotelu Králíček bude pokračovat i večer, od 20 hodin je tu koncert nové místní punkrockové kapely OVČIE KIAHNE (ve slovenštině znamená neštovice), ve které se sešli jedni z nejlepších muzikantů v regionu, bude to možná hodně velké překvapení…

Zájemci o start v kacanovském závodě mohou kontaktovat pořadatele na tel. 724 958 000 nebo přijet rovnou ke Králíčku před 14. hodinou.

Sportu zdar!

200708101558_vakci_61_07_iron

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.