BENÁTSKÁ! 2019, SOUTĚŽ O VOLNÉ VSTUPENKY NA HUDEBNÍ FESTIVAL

0

Od čtvrtka 25. do neděle 28. července proběhne již 27. ročník jednoho z největších a nejstarších hudebních festivalů v České republice – Benátská! s Impulsem 2019. Festival se koná ve sportovním areálu v libereckém Vesci.

První festivalový den neboli také „božský čtvrtek“ je ve znamení kulatých narozenin Karla Gotta a program vás čeká vskutku nabitý! Těšit se můžete nejen na kapely Peter Nagy & Indigo, Dalibor Janda & Prototyp plus – speciální host Jiřina Jandová, Anna K., Brutus nebo Bohemian Metal Rhapsody a další, ale také Karel Gott si na své vystoupení pozval další speciální hosty! Během vystoupení ho doprovodí Band Pavla Větrovce a vokalistky Dasha či Táťána Roskovcová, dále vystoupí i hosté jako Ilona Csáková, Markéta Konvičková nebo Petr Kolář!

Z pátečního programu vybíráme koncerty Čechomoru, Richarda Müllera, švédské kapely Europe na hlavní scéně, na „vedlejší“ poté mj. Vítkovo kvarteto, Alkehol, Láďa Křížek a Kreyson a další.
Sobotní program, který se přehoupne do neděle, nabízí Jaroslava Uhlíře, Václava Neckáře, Michala Hrůzu, No name, Chinaski, Walda Gand, ale i Big´O´Band, Sebastian, Lipo ad.
Další info na www.benatska.cz.

SOUTĚŽ O VOLNÉ VSTUPENKY NA FESTIVAL BENÁTSKÁ!
Již dvanáctým rokem (!) mají čtenáři TvA možnost získat volné vstupenky na akce pořadatele Šimmi AG. Chcete získat volné vstupenky na festival BENÁTSKÁ! S IMPULSEM 2019? Vyjmenujte alespoň tři hity Richarda Müllera, který je jedním z vystupujících letošního ročníku festivalu.
Svoji odpověď doručte e-mailem na: info@turnovskovakci.cz, poštou, nebo osobně na adresu redakce: TURNOVSKO V AKCI, Nádražní 1092, 511 01 Turnov, do úterý 23. července do 16.00 hodin (podmínkou je kromě odpovědi uvést i jméno, telefonní číslo a obec či město, odkud jste). Na obálku či do mailu napište heslo „Benátská! 2019“. Vylosujeme tři čtenáře, kteří získají vždy po dvou vstupenkách na koncert.

Čtvrtek 25. až neděle 28. července
* BENÁTSKÁ! Největší hudební festival v regionu. Europe (SWE), Karel Gott, Richard Müller, Chinaski, No Name, Čechomor, Anna K a další.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.