AKCE ČESKÝ RÁJ DĚTEM JE ZRUŠENA

0

Současná vládní nařízení a s ní spojená opatření v naší republice neumožňují ani v letošním roce konání akce Český ráj dětem, kterou se zahajuje turistická sezona na Turnovsku a v Českém ráji.

17. ročník akce Český ráj dětem měl proběhnout 24. dubna. K tomuto datu bude připraven online vědomostní kvíz, který bude obsahovat 20 otázek vztahujících se k turistické hře Za pověstmi Českého ráje, ze které akce Český ráj dětem vychází.

S postavičkami z pověstí – s králem Granátem a s královnou – se budete moci setkat alespoň virtuálně v připravovaném retrospektivním spotu. Dvanáct pověstí Českého ráje a další zajímavé úkoly najdete na www.ceskyrajdetem.cz

Přejeme nám všem, aby současná situace, která není pro lidstvo zrovna příznivá, brzo skončila. Třeba je to pro člověka i výzva, aby si uvědomil, že zdraví je nejdůležitější, aby se naučil vnímat sám sebe a zároveň byl zodpovědný vůči druhým. Většinou nás těžké věci nějak posunou. Věříme, že jako v pohádkách a příbězích vítězí to dobré, tak snad i mezi lidmi v tomto reálném světě převládne pokora, vzájemná důvěra, ohleduplnost a úcta k přírodě.
Eliška Gruberová, Turnovské památky a cestovní ruch, p. o.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.