SLOŽITÝ ROK PRO KAŽDÉHO, PŘESTO JSTE POMOHLI

0

Byla tedy pro nás s velkou mírou úcty přijímána každá, ať už finanční, nebo materiální podpora. Spolek SLUNCE VŠEM, který poskytuje sociální služby v Centru denních služeb, a od roku 2020 odlehčovací služby, v loňském roce podpořili a velké poděkování patří: Libereckému kraji (dotace na poskytování služeb v obecném hospodářském zájmu a z rozpočtu Libereckého kraje z finančních prostředků MPSV, a investiční dotace) a městu Turnov (poskytnutí vyrovnávací platby v obecném hospodářském zájmu).

Dále se na podpoře naší činnosti podíleli: Nadace B. J. Horáčka Českému ráji; Ještědská stavební společnost Liberec; Autodoprava Jaroslav Vídeňský, Mnichovo Hradiště; Truhlářství Bažant, Ohrazenice; obce Pěnčín a Ohrazenice, ARR – Agentura regionálního rozvoje, spol. s r. o, Liberec. Firmy: KAMAX Turnov; Optika Jičín – Jiří Bíma; Potraviny Family, Nádražní ulice, Turnov; Květiny u Marušky, Ohrazenice; MT OIL Pěnčín; Ovocnářská farma Thoř Pěnčín; Final s. r. o – obaly, Příšovice.
Jednotlivci: MUDr. Martin Hrubý, MUDr. Jana Čepková, MUDr. Vladimír Brunclík – všichni z Turnova. A v neposlední řadě zaměstnanci firmy KAMAX Turnov.

Na závěr bychom chtěli poděkovat členům a příznivcům spolku SLUNCE VŠEM a mnohým dalším, kteří přijdou a třeba donesou maličkost, něco pro radost nebo jen zazvoní a zeptají se, jestli něco nepotřebujeme. To je totiž obrovská věc, chtít dělat něco pro druhé. Děkujeme, že nám pomáháte.

Marcela Kurfirstová, statutární zástupkyně spolku SLUNCE VŠEM
Bohuslava Charousková, vedoucí CDS SLUNCE VŠEM
Anna Brandsteinová, vedoucí odlehčovací služby SLUNCE VŠEM

SLUNCE VŠEM, zapsaný spolek, je poskytovatelem sociálních služeb pro děti a dospělé těžce mentálně postižené s autismem i s poruchami chování. Své služby nabízí ve vlastním objektu v turnovské Brigádnické ulici, čp. 2260 v Centru denních služeb a od roku 2020 v odlehčovacích službách SLUNCE VŠEM.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.