PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR O JARNÍCH PRÁZDNINÁCH

0

Občanské sdružení Povyk ve spolupráci s občanským sdružením Náruč – Centrum pro rodinu a městem Turnov připravily pro letošní jarní prázdniny (21. – 25. února) další příměstský tábor. V průběhu jarních prázdnin je tak pro rodiče, kteří nemohou zajistit hlídání dětí vlastními silami, připravena nabídka, která jim umožní dítě předat pedagogickým pracovníkům v obvyklý školní čas (v 7.30 hodin). O děti bude postaráno vždy do 16.30 hodin. Přijetí táborníka proběhne každý všední den v prostorách občanského sdružení Náruč ve Skálově ulici. Zde jsou k dispozici vhodné klubové prostory a vhodné materiálové vybavení (kuchyňka, hrací pomůcky, jednoduché hudební nástroje atd.).

Na příměstský tábor budou přijímány děti od první do sedmé třídy. Cena je 200 Kč na den. Z této částky je hrazen oběd a vstupy do tělocvičny.

Programová nabídka jarního tábora bude pestrá, záležet bude na počasí. V programu je zařazeno sjezdové případně i běžecké lyžování v okolí Turnova, bruslení, hry v tělocvičně, vodní hrátky v bazénu na Výšince, horolezecká stěna, deskové a simulační hry. Jako lektoři se představí studenti nebo absolventi oboru Pedagogika volného času z Technické univerzity Liberec.

 

Nutné vybavení táborníků se bude odvíjet dle činnosti naplánované na příslušný den. Každopádně by si rodiče pro děti měli připravit sjezdové, nebo běžecké lyže, brusle, dobré zimní oblečení, sportovní oblečení do tělocvičny, plavky a přezůvky do klubovny.

 

Objednat dítě na tábor je nutné alespoň týden dopředu, abychom se vyhnuli například problémům se zajištěním obědů. Ve výjimečných případech lze domluvit s organizátory přijetí dítěte i v kratším termínu.

 

Kontaktní osobou je Zbyněk Báča, tel. 739 012 231, e-mail: zbynek.baca@centrum.cz

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.