RADNICE NEREAGUJE NA ŽÁDOSTI OBČANŮ?

0

Má turnovská radnice opravdu zájem o názory občanů? Posuďte sami. V červenci (4. července) jsme podali na vedení města písemný požadavek občanů, který podepsalo 37 lidí z Rokycanovy ulice. V něm jsme požadovali, aby nám byl vydlážděn chodník, který byl při rekonstrukci ulice v rámci akce Čistá Jizera totálně poškozen tak, že chůze po něm je zdraví nebezpečná. V zimním období provádíme na tomto chodníku úklid sněhu, který napadne a který nám tam v bohaté míře nahrne pluh protahující ulici. Město tento chodník v zimě neuklízí. Na tomto rozbitém chodníku je údržba problematická.

Do dnešního dne jsme nedostali ze strany radnice žádnou odpověď či vyrozumění, jak bude náš požadavek řešen. Proč? Protože nás radní potřebují jenom na placení daní a jako voliče při komunálních volbách?

Doufáme, že to je jen opomenutí zákonné povinnosti městského úřadu reagovat na písemný podnět občanů a není to projev arogance a přehlížení oprávněného požadavku obyvatel ulice, kteří museli vytrpět osm měsíců stavebních prací. Myslíme si, že máme stejné právo na důstojnou úpravu naší ulice, jako ji mají obyvatelé ostatních ulic v okolí, například Jeronýmovy a Zborovské…

Libuše Lohniská, za občany Rokycanovy ulice

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.