LYŽUJEME!

0

Turnov má vzhledem ke své nadmořské výšce jednu z nejníže položených sjezdovek v zemi. Díky tomu je příjemně dostupná i zájemcům o lyžování z Mladé Boleslavi či Mnichovohradišťska. V klidu sem po zaměstnání dojedou a zaparkují, velká tlačenice tu u vleku nebývá, přitom je sjezdovka velmi dobře upravená a večer kvalitně osvětlená. Ve všedních dnech je v provozu od 15.00 až do 21.00 hodin, o víkendech a o prázdninách se startuje již v 9.00 hodin.

V této zimní sezoně se sjezdovka poprvé rozjela v pátek 25. ledna odpoledne. „Máme za sebou pět dnů a pět nocí intenzivní práce a zasněžování, umělého sněhu je nyní k dispozici tolik, že bychom s provozem rádi vydrželi až do březnových jarních prázdnin, které jsou od 4. do 10. března,“ říká správce lyžařského areálu Arnošt Möller.

Sjezdovka ve Struhách je dlouhá 300 m s převýšením 50 m, vlek má kapacitu 600 osob za hodinu, k dispozici je i malý provázkový vlek pro děti. Areál nabízí kompletní zázemí pro rodinné lyžování. Jsou zde toalety, v nabídce je i drobné občerstvení. K dispozici je profesionální umělé zasněžování, sněžná rolba a další vymoženosti, které bývají k vidění spíše na výše položených sjezdovkách.

Více na www.klturnov.cz

Zázemí turnovské sjezdovky

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.