Foto týdne/listopad 2014/02

0

HÁZENÁ ZASLOUŽÍ POZORNOST FANOUŠKŮ Kvalitní házená, plná hala, vyhrocená atmosféra, napětí až do konce = zápas atraktivní pro všechny. To bylo utkání II. ligy házené, které se uskutečnilo v hale TJ ve Skálově ulici v sobotu 15. listopadu v podvečer. Házenkářky TJ Turnov hostily tým TJ Sokol Bělá pod Bezdězem, kde hrají některé turnovské odchovankyně. Proto byl zápas velmi vyhrocený a hala aplaudovala tu výkonu domácích, tu hostujících hráček. Z počátku se utkání vyvíjelo příznivě pro hostující celek, turnovské házenkářky v podstatě stále jen dotahovaly. Až ve druhém poločase v čase 24:20 bylo srovnáno na 15:15. Poslední minuty se hrálo na obou stranách z posledních sil, gólově se prosadily hráčky Bělé a už to vypadalo na jejich vítězství, ale zhruba dvě vteřiny před koncem skórovala domácí Klausová-Aissi a týmy se rozcházely za nerozhodného výsledku 16:16. Turnovská hala TJ zažívá dobré časy. Diváci ji plní při zápasech prvoligových volejbalistů, druholigových futsalistů a házenkářek, skvělé výkony podávají florbalisté… (Další snímky z utkání II. ligy házené žen TJ Turnov – TJ Sokol Bělá p. B. najdete ve fotogalerii na Facebooku TvA.)