FARROKH BULSARA, RAMI MALEK, FREDDIE MERCURY, MICHAEL KLUCH. QUEEN. PĚNČÍN.

0

Vyprodaný kulturní dům v Pěnčíně byl v pátek 10. května svědkem vystoupení v současné době jednoznačně nejúspěšnější tribute kapely v České republice a jedné z nejuznávanějších Queen tribute kapel na světě. O tom konečně svědčí počet vystoupení kapely Queenie v čele se zpěvákem Michaelem Kluchem. Česká republika křížem krážem, Švédsko, Kostarika, Německo, Dánsko, Rusko…

Queenie v Pěnčíně

Hodně za to může euforie, která se strhla po loňské premiéře filmu Bohemian Rhapsody. Podle Romany Holubové z Kulturního centra Turnov patří tento film v posledních letech ve zdejším kině Sféra k absolutně nejhranějším. „Máme za sebou od podzimu celkem 44 projekcí. Film v Turnově vidělo 3 568 diváků, jsou i tací, kteří přišli třikrát i čtyřikrát. Zájemce pozveme v létě do letního kina, na velkém plátně bude tento film velkým zážitkem pro všechny fanoušky skupiny Queen,“ uvedla Romana Holubová.

„Koncert v Pěnčíně byl již delší dobu vyprodaný, jsem rád, že se nám sem podařilo kapelu Queenie dostat, je o ní opravdu mimořádný zájem. Myslím, že to dělají výtečně. Jak vlastní muziku, tak pódiové aranže. Vystupují v dobových kostýmech. V hledišti jste mohli vidět teenagery i seniory,“ shrnul za pořadatele Aleš Vinš. Ten současně na podzim do Pěnčína zve na koncert kapel Walda Gang a Alkehol, vystoupí tady i raper Marpo a TroubleGang.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.