Vyšel kalendář TOP akcí v Libereckém kraji na rok 2019

0

Stalo se už tradicí, že každý rok v únoru vychází Kalendář kulturních, sportovních a společenských TOP akcí v Libereckém kraji pro rok 2019. „Vyzkoušeli jsme si, že je o něj zájem a toto je již třetí vydání,“ říká Květa Vinklátová, která má ve své gesci kulturu, památkovou péči a cestovní ruch.
Zájemci v něm opět najdou celoroční přehled těch nejvýznamnějších kulturních, sportovních a společenských akcí, turistických pochodů či letních a prázdninových programů ve městech a na turistických atraktivitách. „Je čím dál těžší vybrat to nejdůležitější, protože se v obcích a městech našeho kraje koná řada akcí, které by si zasloužily uveřejnění a my máme jen omezený prostor. Chceme poskytovat v tomto ohledu co nejširší servis, proto jsme přistoupili k tomu, že kompletní kalendář bude od února pouze v online verzi. Tištěná verze bude v omezeném rozsahu,“ doplňuje Vinklátová.
Kalendář bude doručen během února na pulty informačních center v regionu, zobrazen na webových stránkách Libereckého kraje – Cestou necestou www.liberecky-kraj.cz a zároveň bude distribuován na tuzemských veletrzích cestovního ruchu, kterých se Liberecký kraj účastní. Návštěvníci ho budou moci získat v Praze na Holiday World ve dnech 21. – 24. 2., následně v Hradci Králové (8. – 9. 3.), a hlavně během veletrhu Euroregiontour v Jablonci nad Nisou 15. – 16. 3. 2019, který navíc Liberecký kraj pořádá. (TZ LK)

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.