Visací zámek za námi, Chinaski před námi

0

Páteční (24. července) velmi slušně zaplněné nádvoří Pivovaru Rohozec a koncert skupiny Visací zámek. Jak poznamenal svým osobitým stylem lídr kapely Jan Haubert, jednalo se teprve o jejich letošní pátý (!) venkovní koncert. Až tak kapelu, která v létě objíždí téměř všechny větší hudební festivaly, poznamenala opatření související s koronavirovou epidemií. „Už jsme se skoro báli, že zapomeneme noty,“ glosoval tuto skutečnost Haubert. Nezapomněli, vedle známých hitů jako Padesát, Traktor, Dopravní značky nebo Hymna šibeničních bratří zazněly také úplné novinky, dokonce jedna z písní měla na Rohozci premiéru.
Podle Aleše Vinše, pořadatele Narychlofestu v areálu Pivovaru Rohozec, je nyní čeká vrchol festivalu v podobě koncertu skupiny Chinaski. Koncert se uskuteční v pátek 7. srpna od 19.00 hodin, jako předkapela vystoupí skupina Pilot. K mání je už pouze poslední blok vstupenek, proto neváhejte a navštivte předprodej, když budete chtít vstupenky řešit až na místě před koncertem, mohli byste mít smůlu.

Koncert kapely Visací zámek v areálu Pivovaru Rohozec

Pátek 7. srpna
* NARYCHLOFEST: CHINASKI. Série letních koncertů v areálu Pivovaru Rohozec, začátek v 19.00 hodin, vstupné 550 Kč. Předprodej v síti Ticketlive a v Turnově v Trafice U Vildy ve Skálově ulici nebo přímo v Pivovaru Rohozec. Více na FB.COM/AKCE.TURNOV.

 

 

 

 

 

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.