Víkendové pozvánky: Hlavně Čechomor na Sychrově

0

Pátek 16. srpna
* LÉTO U AVIE – Dolánky u Turnova: V rámci programu na celou sezonu od 20.00 hodin kapela DĚDKOVÉ a Gone shootin. Vstupné 80 Kč.

Sobota 17. srpna
* HRAD VALDŠTEJN: Varhanní maraton. Radek Rejšek spolu se svými kolegy pro Vás připravil během dne několik varhanních koncertů. Na programu budou skladby od G. F. Händla, J. Pachelbela, J. C. Kerlla, J. K. Kuchaře, preludia a fugy českých autorů 18. století a další.
* MICHAL JE PAJDULÁK – představení oblíbeného herce Michala Nesvadby určené dětem. Letní kino v Turnově, začátek ve 14.00 hodin. V případě špatného počasí se představení přesune do městského divadla.
* LETNÍ KONCERT DUCHOVNÍ  HUDBY, kostel  sv. Vavřince v Tatobitech. Vystoupí: Veronika  Vildmanová – soprán, Zdeňka Nečesaná – varhany. Zazní skladby Jana Křtitele Kuchaře, Františka Xavera Brixi, Johanna Sebastiana Bacha, Franze Schuberta ad. Začátek v 17.00 hodin. Vstupné 60 Kč. Pořádá občanské sdružení Dědina.
* LETNÍ POSEZENÍ S DECHOVKOU v Havlovicích „pod lipami“. Začátek v 18.30 hodin. K tanci a poslechu hraje dechová hudba Plechařinka. V případě nepříznivého počasí se akce koná v Sokolovně na Nechálově.
* TANEČNÍ ZÁBAVA v Bělé u Turnova, hrají Laxigal, Adaptace, RRR a Revival Iroin Maiden. Areál u hasičské zbrojnice otevřen od 17.00 hodin, začátek po 18. hodině. Vstupné 100 Kč.
* COUNTRY SALOON V JETELI v Ploukonicích: koncert skupiny Sunny Side. Začátek ve 20.00 hodin. Více na www.vjeteli.cz.

Neděle 18. srpna
* DEN ŘEMESEL V KEMPU V SEDMIHORKÁCH. Vyzkoušet si budete moci práci s ovčí vlnou, drátkování, pletení z pedigu, výrobu ročního papíru ad. V rámci programu proběhne slavnostní otevření expozice pískovcových kamenů SKALÁČEK. Začátek v 11.00 hodin.
* LOUTKÁŘI DĚTEM NA DLASKOVĚ STATKU: Hloupé království, hrají Čmukaři Turnov. Začátky představení vždy v 11.00, 13.00 a 15.00 hodin.
* ČECHOMOR 25 LET TOUR. Státní zámek Sychrov – open air. Začátek ve 20.00, vstup do areálu v 18.00 hodin. Populární kapela Čechomor hraje v originálním pojetí české, moravské a slovenské lidové písně… Výjimeční hosté: Lenka Dusilová, Gerry Leonard, Joji Hirolta, Lara O Lionard, to vše v doprovodu velkého pěveckého sboru. Vstupné 450 Kč.

Servis podrobně ZDE

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.