Víkendové pozvánky

0

V pátek čerti z Rakouska na Střelnici, v sobotu dechovka, kapela Snap Call v nové sestavě, legendární Peter Lipa v Kacanovech. Ze sportu poslední fotbal v Přepeřích před zimní přestávkou, volejbal, futsal a v neděli hokejové utkání krajské ligy…

Pátek 16. listopadu
* ČERTI Z RAKOUSKA MÍŘÍ DO TURNOVA. V Turnově se povídá, že zde žije několik zlobivých dětí. Český čert už na to nestačí, tak si na pomoc zavolal ty nejošklivější stvoření v Evropě – rakouské čerty. Dorazí hned několik čertů, které znáte z průvodů, a potrestají hříšníky za jejich činy. Těšit se můžete na dětskou diskotéku za doprovodu Minnie a Mickey Mouse, slavnostní, představení čertů, strašidelné efekty, focení, tancování a dovádění s čerty. Pekelná show. KC Střelnice od 17.00 hodin. Vstupné 100-150 Kč.

Sobota 17. listopadu
* ZA POSLEDNÍM PUCHÝŘEM 2018 i na hrad Valdštejn. Celostátní turistická akce se v letošním roce koná v Libereckém kraji v Semilech – letos proběhne již 47. ročník. Jedna z tras vede i přes hrad Valdštejn, který bude otevřen v sobotu od 11.00 do 15.30 hodin. Hrad bude samozřejmě otevřen i pro všechny další zájemce.
* TURNOVANKA hraje k tanci i poslechu v „hasičárně“ v Daliměřicích. Začátek v 16.00 hodin. Více na www.turnovanka.cz.
* SNAP CALL. Na jaře tohoto roku prošla kapela Snap Call velkými změnami. Kapela se před domácím publikem představí v nové sestavě poprvé. Těšit se můžete na nové skladby z právě dokončovaného EP „Let That Roll!“ a oficiální premiéru nového videoklipu. Každý příchozí dostane cédéčko nového EP od kapely jako dárek. Jako host vystoupí spřízněná grungeová kapela The Scoffers z Liberce. Kulturní kavárna KUS od 20.00 hodin, vstupné dobrovolné.
* PETER LIPA BAND. Koncert legendárního slovenského jazzmana. Po jeho skončení zahraje turnovský FD Band. KD Kacanovy od 20.00 hodin. Předprodej: Trafika U Vildy, Skálova ulice, Turnov a Hotel Králíček, Kacanovy.

Pondělí 19. listopadu
* FRANTIŠEK LADISLAV RIEGER. Pořad na počest významného semilského rodáka u příležitosti 200. výročí narození. F. L. Rieger byl českým politikem, zakladatelem staročeské strany a členem Říšského sněmu a rady. Průvodní slovo Květoslava Hnízdová, citace textů Eva Kordová. Klubovna penzionu Výšinka od 14.00 hodin. Pořad bude zopakován ve stejnou dobu ve středu 21. listopadu v klubovně DD Pohoda a ve čtvrtek 22. listopadu v klubovně penzionu Žižkova a v úterý 27. listopadu od 18.00 hodin v Domě na Sboře ve Skálově ulici.
* DRŮBEŽÍ NÁŘEZ. Třetí divadelní hra z pera souboru Nakafráno „Drůbeží nářez“ popisuje s humorem a nadhledem pět krátkých příběhů ze života žen. Hlavní protagonistky a autorky se střídají v hlavních i vedlejších rolích. Hrají: Kateřina Hofhansová, Michaela Kunetková, Alena Tomášová a Romana Zemenová. Městské divadlo Turnov od 19.30 hodin. Vstupné 160 Kč.

Sportovní pozvánky:

Sobota 17. listopadu
* VOLEJBAL, II. liga, muži: TJ Turnov – TJ Praga. Začátky v hale TJ ve Skálově ulici v 9.00 a 13.00 hodin.
* VOLEJBAL, II. liga, muži: Sokol Malá Skála – Choceň. Začátky v tělocvičně u ZŠ v 10.00 a 14.00 hodin.
* FOTBAL, divize: FK Přepeře – Slatiňany (10.30!).
* VOLEJBAL, II. liga, ženy: TJ Turnov – Havlíčkův Brod. Začátky v hale TJ ve Skálově ulici v 11.00 a 15.00 hodin.
* FLORBAL, I. liga žen: TJ Turnov – SK Bivojky Litvínov. Hala TJ od 19.30 hodin.

Neděle 18. listopadu
* FLORBAL, národní liga mužů: TJ Turnov – T. B. C. LUCERN Králův Dvůr. Hala TJ od 16.30 hodin.
* FUTSAL, muži, divize A: FC Dalmach – Gold Combix Ústí nad Labem. Hala TJ ve Skálově ulici od 19.00 hodin.
* LEDNÍ HOKEJ, KLM: HC Turnov 1931 – Varnsdorf (17.00) ZS LK.

KULTURA, KINO, SPORT

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.