Víkendové pozvánky

0

Na třech místech regionu se na Velký pátek můžete zúčastnit obnovené tradice Pašijových her. V sobotu jsou tu hlavně Velikonoce na Dlaskově statku a koncert zpěvačky Báry Polákové na Střelnici, v neděli se hraje první domácí fotbalový divizní zápas jarní části sezony.

Pátek 30. března
* 3. JARNÍ ROCKOVÁ NOC V TURNOVSKÉM KLUBU MAGIC! Neváhej a přijď podpořit rockovou scénu v Turnově. Jsou pro vás připraveny kapely plavící se ve vodách rocku a metalu. Nově se můžete těšit na prodloužený set turnovské kapely AnarchiA a kapelu Alibi Rock, která zahraje největší pecky ze světové i tuzemské rockové scény. V průběhu vystoupení kapely AnarchiA proběhne natáčení videomateriálu k chystanému videoklipu. Program:
19.00 – 19.50 INSTORM (http://bandzone.cz/instorm)
20.20 – 21.10 RAIN (http://bandzone.cz/rain)
21.40 – 23.00 ANARCHIA (http://anarchiaturnov.cz/)
23.30 – 01.00 ALIBI ROCK (http://www.alibirock.net/)
* DĚDKOVÉ 2018: 10 let na cestě! Koncert oblíbené kapely z Kacanov. Sál hospody v Olešnici od 20.00 hodin.

Sobota 31. března
* VELIKONOCE NA DLASKOVĚ STATKU. Velikonoce – svátky obnovy života v období přechodu zimy v jarní období. Jejich oslava se formovala v symbióze rolnických tradic nového hospodářského roku a křesťanského obrazu Ukřižování Ježíše Krista a jeho zmrtvýchvstání. V řemeslné dílně si vyrobíte malou „Mařenu“, neboli Smrtku, nebo si upletete pomlázku. Chybět nebude ani tradiční řemeslný jarmark a občerstvení. Vstupné: dospělí 50, děti 40 Kč. Program od 10.15 hodin, vynášení Moreny v 11.00 hodin.
* LESNÍ PANNA. Divadelní hra podle Františka Kožíka. Uvede Divadelní spolek Ladislava Johana. Sokolovna v Přepeřích od 20.00 hodin.
* BARBORA POLÁKOVÁ. V rámci svého Tour 2018 zavítá na Střelnici známá česká zpěvačka a herečka Barbora Poláková, která se chystá navštívit celkem 12 měst napříč Českou republikou a jednou zavítá také na Slovensko. Můžete se těšit na písničky z nové desky, která vyjde začátkem března, ale určitě se dočkáte i některých songů z prvního alba. Hostovala v řadě pražských divadel, hrála v mnoha filmech a její písně Nafrněná či Kráva jsou divácky velmi úspěšné. Koncert. KC Střelnice od 20.30 hodin. Vstupné v předprodeji 290 Kč, na místě 350 Kč.

Neděle 1. dubna
* VELIKONOČNÍ SETKÁNÍ NA POUŠTI. Křesťanské společenství Turnov zve na tradiční setkání v kostele sv. Jana Nepomuckého Na poušti nad Železným Brodem (asi 1 km od nádraží, od rozcestníku po zelené). Sborový zpěv, vystoupení dětí, inspirativní poselství. Přijďte si poslechnout radostnou zvěst Velikonoc o naději pro všechny lidi! Možno spojit s výletem, či procházkou v krásné jarní přírodě. Začátek v 10.00 hodin.

Pondělí 2. dubna
* VELIKONOČNÍ MŠE v kostelíku sv. Václava na Bukovině od 15.00 hodin. Mši slouží vikář Václav Vlasák.

Sportovní pozvánky:

Sobota 31. března
* FOTBAL / KP: FK Sedmihorky – Frýdlant, FK Přepeře – Sokol Rovensko (16.00).

Neděle 1. dubna
* FOTBAL / divize: FK Turnov – Dvůr Králové (16.30).

KULTURA, KINO, SPORT

Sdílet

Autor článku

Comments are closed.

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.