Víkendové pozvánky

0

Na třech místech regionu se na Velký pátek můžete zúčastnit obnovené tradice Pašijových her. V sobotu jsou tu hlavně Velikonoce na Dlaskově statku a koncert zpěvačky Báry Polákové na Střelnici, v neděli se hraje první domácí fotbalový divizní zápas jarní části sezony.

Pátek 30. března
* 3. JARNÍ ROCKOVÁ NOC V TURNOVSKÉM KLUBU MAGIC! Neváhej a přijď podpořit rockovou scénu v Turnově. Jsou pro vás připraveny kapely plavící se ve vodách rocku a metalu. Nově se můžete těšit na prodloužený set turnovské kapely AnarchiA a kapelu Alibi Rock, která zahraje největší pecky ze světové i tuzemské rockové scény. V průběhu vystoupení kapely AnarchiA proběhne natáčení videomateriálu k chystanému videoklipu. Program:
19.00 – 19.50 INSTORM (http://bandzone.cz/instorm)
20.20 – 21.10 RAIN (http://bandzone.cz/rain)
21.40 – 23.00 ANARCHIA (http://anarchiaturnov.cz/)
23.30 – 01.00 ALIBI ROCK (http://www.alibirock.net/)
* DĚDKOVÉ 2018: 10 let na cestě! Koncert oblíbené kapely z Kacanov. Sál hospody v Olešnici od 20.00 hodin.

Sobota 31. března
* VELIKONOCE NA DLASKOVĚ STATKU. Velikonoce – svátky obnovy života v období přechodu zimy v jarní období. Jejich oslava se formovala v symbióze rolnických tradic nového hospodářského roku a křesťanského obrazu Ukřižování Ježíše Krista a jeho zmrtvýchvstání. V řemeslné dílně si vyrobíte malou „Mařenu“, neboli Smrtku, nebo si upletete pomlázku. Chybět nebude ani tradiční řemeslný jarmark a občerstvení. Vstupné: dospělí 50, děti 40 Kč. Program od 10.15 hodin, vynášení Moreny v 11.00 hodin.
* LESNÍ PANNA. Divadelní hra podle Františka Kožíka. Uvede Divadelní spolek Ladislava Johana. Sokolovna v Přepeřích od 20.00 hodin.
* BARBORA POLÁKOVÁ. V rámci svého Tour 2018 zavítá na Střelnici známá česká zpěvačka a herečka Barbora Poláková, která se chystá navštívit celkem 12 měst napříč Českou republikou a jednou zavítá také na Slovensko. Můžete se těšit na písničky z nové desky, která vyjde začátkem března, ale určitě se dočkáte i některých songů z prvního alba. Hostovala v řadě pražských divadel, hrála v mnoha filmech a její písně Nafrněná či Kráva jsou divácky velmi úspěšné. Koncert. KC Střelnice od 20.30 hodin. Vstupné v předprodeji 290 Kč, na místě 350 Kč.

Neděle 1. dubna
* VELIKONOČNÍ SETKÁNÍ NA POUŠTI. Křesťanské společenství Turnov zve na tradiční setkání v kostele sv. Jana Nepomuckého Na poušti nad Železným Brodem (asi 1 km od nádraží, od rozcestníku po zelené). Sborový zpěv, vystoupení dětí, inspirativní poselství. Přijďte si poslechnout radostnou zvěst Velikonoc o naději pro všechny lidi! Možno spojit s výletem, či procházkou v krásné jarní přírodě. Začátek v 10.00 hodin.

Pondělí 2. dubna
* VELIKONOČNÍ MŠE v kostelíku sv. Václava na Bukovině od 15.00 hodin. Mši slouží vikář Václav Vlasák.

Sportovní pozvánky:

Sobota 31. března
* FOTBAL / KP: FK Sedmihorky – Frýdlant, FK Přepeře – Sokol Rovensko (16.00).

Neděle 1. dubna
* FOTBAL / divize: FK Turnov – Dvůr Králové (16.30).

KULTURA, KINO, SPORT

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.