Víkendové pozvánky

0

Noc s Andersenem, velikonoční trhy na Sychrově, koncerty a divadlo. To jsou pozvánky nadcházejícího prvního jarního víkendu.

Pátek 23. března
* A PAK UŽ TAM NEZBYL ANI JEDEN. Hraje: Divadelní spolek J. K. Tyl Lomnice nad Popelkou. Pořádá Okrašlovací spolek v Rovensku pod Troskami. Sál radnice v Rovensku od 19.30 hodin, vstupné 60 Kč.

Pátek 23. a sobota 24. března
* NOC S ANDERSENEM 2018. Program začíná tradičně u knihovny v Jeronýmově ulici u stromu Pohádkovníku v 17.30 hodin, pohádkový průvod se vydá na pochod městem v 18.00 hodin. Na účastníky čeká opět sázení stromu Pohádkovníku, který je věnován 100. výročí vzniku samostatné Československé republiky. Následuje program na náměstí Českého ráje, pohádka v divadle a program na jednotlivých spacích místech.

Sobota 24. března
* TURNOVANKA. Posezení při dechovce, hasičárna na Daliměřicích od 16.00 hodin, více na www.turnovanka.cz.
* JARNÍ KONCERT pěveckého sboru Antonín Dvořák. Kostel sv. Josefa na Hrubé Skále. Začátek v 16.00 hodin.
* GIACOMO PUCCINI – BOHÉMA. Opera v kině. Kino Sféra od 19.30 hodin. Vstupné 270 Kč.
* NOTHINGHAM & ONDŘEJ HALAMA. U příležitosti neformálních oslav 110. výročí založení turnovského gymnázia vystoupí v průběhu roku, v kulturní kavárně KUS několik kapel, které jsou personálně spojené s touto školou. Kulturní kavárna KUS od 19.00 hodin. Vstupné dobrovolné.
* BACK TO THE 90´S. Refresh Music club Turnov. Hrají DJ Aleš Mastník a Jarda Hoření, začátek ve 20.00 hodin.
* NA STOJÁKA – live. Tomáš Měcháček, Arny a Petr Vydra v oblíbeném pořadu. KD Kacanovy od 20.00 hodin. Předprodej na evstupenka.cz nebo v Trafice u Vildy ve Skálově ulici.

Sobota 24. a neděle 25. března
* VELIKONOČNÍ TRHY na zámku Sychrov. Čestný dvůr vždy od 9.00 do 16.00 hodin. Tradiční trhy spojené s ukázkami řemesel, prodejem tradičního zboží a bohatým programem pro děti i dospělé – kapela Pouličníci, dětský pěvecký soubor IUVENTUS GAUDE, divadlo Vojty Vrtka a Jana Brůčka – divadlo, loutková představení Rudy Hancvencla . V době konání zve k příjemnému posezení i zámecká oranžérie v parku.

Neděle 25. března
* LÁSKA MEZI NEBEM A ZEMÍ. Spolek divadelních ochotníků z Rovenska pod Troskami vás zve na divadelní představení britské autorky Pam Valentine. Svižná, vtipná, romantická komedie o tom, jak důležité je mít pro co žít a nepromarnit tak ani jeden okamžik života. Sál restaurace na Podháji u Turnova, začátek v 18.00 hodin.

Sportovní pozvánky:

Sobota 24. března
* FOTBAL / KP: Sokol Rovensko – FK Sedmihorky (15.00).

KULTURA, KINO, SPORT

Sdílet

Autor článku

Comments are closed.

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.