Víkendové pozvánky

0

Noc s Andersenem, velikonoční trhy na Sychrově, koncerty a divadlo. To jsou pozvánky nadcházejícího prvního jarního víkendu.

Pátek 23. března
* A PAK UŽ TAM NEZBYL ANI JEDEN. Hraje: Divadelní spolek J. K. Tyl Lomnice nad Popelkou. Pořádá Okrašlovací spolek v Rovensku pod Troskami. Sál radnice v Rovensku od 19.30 hodin, vstupné 60 Kč.

Pátek 23. a sobota 24. března
* NOC S ANDERSENEM 2018. Program začíná tradičně u knihovny v Jeronýmově ulici u stromu Pohádkovníku v 17.30 hodin, pohádkový průvod se vydá na pochod městem v 18.00 hodin. Na účastníky čeká opět sázení stromu Pohádkovníku, který je věnován 100. výročí vzniku samostatné Československé republiky. Následuje program na náměstí Českého ráje, pohádka v divadle a program na jednotlivých spacích místech.

Sobota 24. března
* TURNOVANKA. Posezení při dechovce, hasičárna na Daliměřicích od 16.00 hodin, více na www.turnovanka.cz.
* JARNÍ KONCERT pěveckého sboru Antonín Dvořák. Kostel sv. Josefa na Hrubé Skále. Začátek v 16.00 hodin.
* GIACOMO PUCCINI – BOHÉMA. Opera v kině. Kino Sféra od 19.30 hodin. Vstupné 270 Kč.
* NOTHINGHAM & ONDŘEJ HALAMA. U příležitosti neformálních oslav 110. výročí založení turnovského gymnázia vystoupí v průběhu roku, v kulturní kavárně KUS několik kapel, které jsou personálně spojené s touto školou. Kulturní kavárna KUS od 19.00 hodin. Vstupné dobrovolné.
* BACK TO THE 90´S. Refresh Music club Turnov. Hrají DJ Aleš Mastník a Jarda Hoření, začátek ve 20.00 hodin.
* NA STOJÁKA – live. Tomáš Měcháček, Arny a Petr Vydra v oblíbeném pořadu. KD Kacanovy od 20.00 hodin. Předprodej na evstupenka.cz nebo v Trafice u Vildy ve Skálově ulici.

Sobota 24. a neděle 25. března
* VELIKONOČNÍ TRHY na zámku Sychrov. Čestný dvůr vždy od 9.00 do 16.00 hodin. Tradiční trhy spojené s ukázkami řemesel, prodejem tradičního zboží a bohatým programem pro děti i dospělé – kapela Pouličníci, dětský pěvecký soubor IUVENTUS GAUDE, divadlo Vojty Vrtka a Jana Brůčka – divadlo, loutková představení Rudy Hancvencla . V době konání zve k příjemnému posezení i zámecká oranžérie v parku.

Neděle 25. března
* LÁSKA MEZI NEBEM A ZEMÍ. Spolek divadelních ochotníků z Rovenska pod Troskami vás zve na divadelní představení britské autorky Pam Valentine. Svižná, vtipná, romantická komedie o tom, jak důležité je mít pro co žít a nepromarnit tak ani jeden okamžik života. Sál restaurace na Podháji u Turnova, začátek v 18.00 hodin.

Sportovní pozvánky:

Sobota 24. března
* FOTBAL / KP: Sokol Rovensko – FK Sedmihorky (15.00).

KULTURA, KINO, SPORT

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.