Víkendové pozvánky

0

Ochotnické divadlo v Rovensku pod Troskami, erotický ples na Střelnici, zásadní volejbalové utkání a vstup hokejistů do finále krajské ligy mužů, to jsou zásadní pozvánky nadcházejícího víkendu.

Sobota 3. března
* LÁSKA MEZI NEBEM A ZEMÍ. Spolek divadelních ochotníků v Rovensku pod Troskami vás zve na divadelní představení britské autorky Pam Valentine. Sál radnice, začátek v 19.00 hodin (veřejná generálka 2. března ve stejnou dobu). Svižná, vtipná, romantická komedie o tom, jak důležité je mít pro co žít a nepromarnit tak ani jeden okamžik života.
* NOVÝ EROTICKÝ PLES. Zveme všechny zájemce na akci, která není v žádném případě vulgární záležitostí, nýbrž večerem plným dobré muziky a zábavy. Erotika je zde zastoupena maximálně ve striptýzových vystoupeních, hosté dále uvidí travesti show a akrobatické vystoupení. K tanci bude hrát hudební skupina Koneckonců z Jilemnice. KC Střelnice od 20.00 hodin. Vstupné 290 Kč, předprodej v recepci KC.

Sportovní pozvánky:

Pátek 2. března
* VOLEJBAL, semifinále 1. ligy mužů, 3. utkání: TJ Zikuda Turnov – Black Volley Beskydy. Hala TJ od 19.30 hodin. Případné čtvrté utkání v sobotu 3. března od 11.30 hodin.
* LEDNÍ HOKEJ / NPL: Performers – Black Hawks (21.45), Zimní stadion Ludvíka Koška.

.

Sobota 3. března
* HÁZENÁ, II. liga, ženy: TJ Turnov – HK Spartak Ústí nad Labem. Hala TJ ve Skálově ulici od 18.00 hodin
* LEDNÍ HOKEJ, finále krajské ligy mužů: HC Turnov 1931 – Lomnice nad Popelkou, ZSLK od 17.00 hodin. Druhý zápas je na pořadu v pátek 9. března – od 19.00 hodin jej hostí Lomnice. Případný rozhodující duel by se pak hrál v Turnově, a to v neděli 11. března se začátkem v 17.00 hodin.
* LEDNÍ HOKEJ / NPL: Raptoři – Troskovice (19.45), Všeň Pojizeří – Sokol Turnov (22.00) ZSLK.

Neděle 4. března
* LEDNÍ HOKEJ / NPL: Hnanice – Modřišice (18.30) ZSLK.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.