Víkendové pozvánky

0

Na to, že je víkend uprostřed listopadu, mlhavo, déšť, chladno – prostě doba, kdy člověk nejraději sedí někde v klidu u kamen, je nadcházející víkend na různé akce výjimečně bohatý. Den otevřených dveří v centru TOPTEC, svatomartinské akce v Ohrazenicích a v ZŠ Alešova, koncert legendy – Vladimíra Mišíka v Kacanovech, Jakub Noha Band na Střelnici a ze sportu třeba zápasy prvoligových volejbalistů či v neděli poslední fotbalový divizní zápas podzimu…

Pátek 10. listopadu
* VZPOMÍNKOVÝ KONCERT TVOJE HVĚZDA NA NEBI. Společný koncert turnovského písničkáře a básníka Mr Fraše a znovuobnovené, původně turnovské rockové formace Hitmakers. Večer bude pojatý jako vzpomínka na vzácnou osobu, Kláru Šafrovou, a výtěžek z dobrovolného vstupného bude poskytnut Nadaci na léčbu rakoviny prsu. KC Střelnice, velký sál, od 20.00 hodin. Vstupné dobrovolné.

Pátek 10. a sobota 11. listopadu
* DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ VÝZKUMNÉHO CENTRA TOPTEC. V pátek 10. listopadu pro školy.
Sobota 11. listopadu: Den otevřených dveří pro veřejnost od 10.00 do 15.00 hodin, prohlídky začínají vždy v celou hodinu. Přijďte se podívat na jediné pracoviště Akademie věd v Libereckém kraji. V turnovských laboratořích se vyvíjí špičková optika pro výzkum vesmíru. Bližší informace na www.toptec.eu nebo na tel. 487 953 915.

Sobota 11. listopadu
* VÝSTAVA RUČNÍCH PRACÍ A KREATIVITY se koná od 10.00 do 17.00 hodin v prostorách obecního úřadu Karlovice.
* SVATOMARTINSKÉ VESELENÍ na hřišti v Ohrazenicích od 14.30 hodin. Na co se můžete těšit? Na soutěže pro děti a jejich doprovod na hřišti i v místní škole, na výuku žonglování, svezení na koni, na lampionový průvod obcí od 16.45 hodin i s ohňostrojem, na Rachot bandu, fire show, vyhlášení cyklisty roku, občerstvení. Akce trvá až do večerních hodin. Více na www.ohrazenice.cz – odkaz na TJ Sokol.
* POSEZENÍ PŘI DECHOVCE – „hasičárna“ Daliměřice od 16.00 hodin. K poslechu i tanci hraje Turnovanka. Více info na www.turnovanka.cz.
* DON CARLOS. Opéra Bastille v Paříži, 290 minut. Opera v kině. Kino Sféra od 17.00 hodin. Vstupné 270 Kč.
* ZŠ V ALEŠOVĚ ULICI PŘIVÍTÁ SVATÉHO MARTINA. Tradiční akce proběhne od 17.00 hodin v blízkosti ZŠ v Alešově ulici u nádraží.
* VLADIMÍR MIŠÍK a ETC. Koncert legendy! KD Kacanovy od 20.00 hodin. Vstupné 270 Kč, předprodej v rest. Králíček a v Trafice U Vildy ve Skálově ulici.
* JAKUB NOHA BAND. Současné hudební uskupení Jakub Noha band vzniklo v roce 1992. Vlastní tvorba tohoto hudebního uskupení se pohybuje na pomezí folku, blues a rocku. Hosty budou Jiří Konvrzek a skupina Za-Beat. Koncert a křest alba. Kulturní kavárna KUS od 19.00 hodin. Vstupné dobrovolné.
* ČESKO-SLOVENSKÁ DISKOTÉKA. DJ Aleš Mastník a Jarda Hoření. Riegrova turistická chata Kozákov od 20.00 hodin.

Neděle 12. listopadu
* Z MUZIKÁLU DO MUZIKÁLU II. Pokračování hudebně dramatického pořadu Z muzikálu do muzikálu opět připravil pěvecký sbor SDS z Lomnice nad Popelkou. Městské divadlo Turnov od 19.00 hodin. Vstupné 120 Kč.

Sportovní pozvánky:

Pátek 10. listopadu
* VOLEJBAL, 1. liga: TJ Turnov – MFF Praha. Hala TJ ve Skálově ulici od 19.30 hodin.

Sobota 11. listopadu
* FOTBAL / KP: Sedmihorky – Skalice a Rovensko – Železný Brod (14.00).
* HÁZENÁ, II. liga, ženy: TJ Turnov – Sokol Písek B. Hala TJ od 16.00 hodin. Od 14.00 hodin hrají s Pískem mladší dorostenky.
* LEDNÍ HOKEJ / NPL: Performers – Black Hawks (17.30), Všeň/Pojizeří – Sokol Turnov (19.45), Hnanice – Modřišice (22.00) ZSLK.
* VOLEJBAL, 1. liga: TJ Zikuda Turnov – MFF Praha. Hala TJ ve Skálově ulici od 19.30 hodin.
* FLORBAL, muži, národní liga: TJ Turnov – FBC Plzeň. Hala TJ od 20.00 hodin.

Neděle 12. listopadu
* FLORBAL, ženy, II. liga: TJ Turnov – ASK Lovosice. Hala TJ od 12.15 hodin.
* FOTBAL / DIVIZE: FK Turnov – Živanice (14.00) MFS.
* FLORBAL, ženy, II. liga: TJ Turnov – 1. FBC DDM Děčín. Hala TJ od 16.00 hodin.
* LEDNÍ HOKEJ / NPL: Raptoři – Troskovice (18.30) ZSLK.

KULTURA, SPORT, KINO

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.