Víkendové pozvánky

0

Na to, že je víkend uprostřed listopadu, mlhavo, déšť, chladno – prostě doba, kdy člověk nejraději sedí někde v klidu u kamen, je nadcházející víkend na různé akce výjimečně bohatý. Den otevřených dveří v centru TOPTEC, svatomartinské akce v Ohrazenicích a v ZŠ Alešova, koncert legendy – Vladimíra Mišíka v Kacanovech, Jakub Noha Band na Střelnici a ze sportu třeba zápasy prvoligových volejbalistů či v neděli poslední fotbalový divizní zápas podzimu…

Pátek 10. listopadu
* VZPOMÍNKOVÝ KONCERT TVOJE HVĚZDA NA NEBI. Společný koncert turnovského písničkáře a básníka Mr Fraše a znovuobnovené, původně turnovské rockové formace Hitmakers. Večer bude pojatý jako vzpomínka na vzácnou osobu, Kláru Šafrovou, a výtěžek z dobrovolného vstupného bude poskytnut Nadaci na léčbu rakoviny prsu. KC Střelnice, velký sál, od 20.00 hodin. Vstupné dobrovolné.

Pátek 10. a sobota 11. listopadu
* DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ VÝZKUMNÉHO CENTRA TOPTEC. V pátek 10. listopadu pro školy.
Sobota 11. listopadu: Den otevřených dveří pro veřejnost od 10.00 do 15.00 hodin, prohlídky začínají vždy v celou hodinu. Přijďte se podívat na jediné pracoviště Akademie věd v Libereckém kraji. V turnovských laboratořích se vyvíjí špičková optika pro výzkum vesmíru. Bližší informace na www.toptec.eu nebo na tel. 487 953 915.

Sobota 11. listopadu
* VÝSTAVA RUČNÍCH PRACÍ A KREATIVITY se koná od 10.00 do 17.00 hodin v prostorách obecního úřadu Karlovice.
* SVATOMARTINSKÉ VESELENÍ na hřišti v Ohrazenicích od 14.30 hodin. Na co se můžete těšit? Na soutěže pro děti a jejich doprovod na hřišti i v místní škole, na výuku žonglování, svezení na koni, na lampionový průvod obcí od 16.45 hodin i s ohňostrojem, na Rachot bandu, fire show, vyhlášení cyklisty roku, občerstvení. Akce trvá až do večerních hodin. Více na www.ohrazenice.cz – odkaz na TJ Sokol.
* POSEZENÍ PŘI DECHOVCE – „hasičárna“ Daliměřice od 16.00 hodin. K poslechu i tanci hraje Turnovanka. Více info na www.turnovanka.cz.
* DON CARLOS. Opéra Bastille v Paříži, 290 minut. Opera v kině. Kino Sféra od 17.00 hodin. Vstupné 270 Kč.
* ZŠ V ALEŠOVĚ ULICI PŘIVÍTÁ SVATÉHO MARTINA. Tradiční akce proběhne od 17.00 hodin v blízkosti ZŠ v Alešově ulici u nádraží.
* VLADIMÍR MIŠÍK a ETC. Koncert legendy! KD Kacanovy od 20.00 hodin. Vstupné 270 Kč, předprodej v rest. Králíček a v Trafice U Vildy ve Skálově ulici.
* JAKUB NOHA BAND. Současné hudební uskupení Jakub Noha band vzniklo v roce 1992. Vlastní tvorba tohoto hudebního uskupení se pohybuje na pomezí folku, blues a rocku. Hosty budou Jiří Konvrzek a skupina Za-Beat. Koncert a křest alba. Kulturní kavárna KUS od 19.00 hodin. Vstupné dobrovolné.
* ČESKO-SLOVENSKÁ DISKOTÉKA. DJ Aleš Mastník a Jarda Hoření. Riegrova turistická chata Kozákov od 20.00 hodin.

Neděle 12. listopadu
* Z MUZIKÁLU DO MUZIKÁLU II. Pokračování hudebně dramatického pořadu Z muzikálu do muzikálu opět připravil pěvecký sbor SDS z Lomnice nad Popelkou. Městské divadlo Turnov od 19.00 hodin. Vstupné 120 Kč.

Sportovní pozvánky:

Pátek 10. listopadu
* VOLEJBAL, 1. liga: TJ Turnov – MFF Praha. Hala TJ ve Skálově ulici od 19.30 hodin.

Sobota 11. listopadu
* FOTBAL / KP: Sedmihorky – Skalice a Rovensko – Železný Brod (14.00).
* HÁZENÁ, II. liga, ženy: TJ Turnov – Sokol Písek B. Hala TJ od 16.00 hodin. Od 14.00 hodin hrají s Pískem mladší dorostenky.
* LEDNÍ HOKEJ / NPL: Performers – Black Hawks (17.30), Všeň/Pojizeří – Sokol Turnov (19.45), Hnanice – Modřišice (22.00) ZSLK.
* VOLEJBAL, 1. liga: TJ Zikuda Turnov – MFF Praha. Hala TJ ve Skálově ulici od 19.30 hodin.
* FLORBAL, muži, národní liga: TJ Turnov – FBC Plzeň. Hala TJ od 20.00 hodin.

Neděle 12. listopadu
* FLORBAL, ženy, II. liga: TJ Turnov – ASK Lovosice. Hala TJ od 12.15 hodin.
* FOTBAL / DIVIZE: FK Turnov – Živanice (14.00) MFS.
* FLORBAL, ženy, II. liga: TJ Turnov – 1. FBC DDM Děčín. Hala TJ od 16.00 hodin.
* LEDNÍ HOKEJ / NPL: Raptoři – Troskovice (18.30) ZSLK.

KULTURA, SPORT, KINO

Sdílet

Autor článku

Comments are closed.

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.