Víkendové pozvánky

0

Druhé kolo prezidentských voleb (ZDE), to je hlavní téma pro nadcházející víkend. Mějte šťastnou ruku! V pátek budou volební místnosti otevřeny od 14.00 do 22.00 hodin, v sobotu od 8.00 do 14.00 hodin. Jsou tady i další akce…

Pátek 27. ledna
* CESTOVNÍK: S Tatrou kolem světa 2 – Peru, Ekvádor. Promítá a vypráví Milan Vrabec, který se v září 2022 zúčastnil 11. etapy soukromé expedice na motivy cesty Tatry kolem světa z let 1987–1990, a to v Jižní Americe na trase z Limy do Quita. Zasedací místnost turnovské sokolovny ve Skálově ulici od 18.00 hodin. Pořádá Klub českých turistů Sokol Turnov.
* PAYYA MATYS & TRIBAL FORCE, BIGBÍTEK, ROZUMBROTHERS. Nabušený hudební večírek s místními kapelami. Malá (domácí) scéna, klub KUS na Střelnici od 19.00 hodin, vstupné dobrovolné.

Sobota 28. ledna
* PROSTĚ ŽÁBA. Vzrušující pouť ze stádia do stádia plná proměn, nástrah a humoru. Jeden nikdy neví, co ho čeká na cestě životem… Pořad z cyklu „Mámo, táto, pojďte se mnou do divadla!“. Městské divadlo od 10.00 hodin, vstupné 100 Kč.
* XII. MĚSTSKÝ PLES. K tanci a poslechu hraje Orchestr Ladislava Bareše, po půlnoci What The Funk. Své taneční umění v průběhu večera předvedou tanečníci TK TZMJ Jičín. Výtěžek plesu bude věnován na pomůcky klientů Centra denních služeb Slunce všem. Střelnice od 20.00 hodin, vstupenky k dostání na recepci KC Střelnice za 260 Kč.

KULTURA, KINO A VÝSTAVY, SPORT

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.