Víkendové pozvánky

0

Dnes večer v kavárně KUS na Střelnici představí zpěvák David Hlůže svůj nový projekt; i sobota bude patřit především muzice – koná se podzimní varianta letního festivalu TURN-OFF ROCK NIGHT. Můžete také zajít na hokej – na Zimní stadion Ludvíka Koška přijedou hokejisté z Jičína. Turnov se symbolicky zúčastní přímého přenosu předávání cen Český slavík 21 (TV NOVA dnes po 20. hodině), ceny pro vítěze opět vznikly v turnovském Granátu (ZDE).

Pátek 19. listopadu
* DAVID ELIS. Na akustickém večírku představí David Hlůže svůj sólo projekt David Elis. Své kytarové síly spojí s Matějem Čejchanem a Tomem J. Holym. Malá (domácí) scéna, kulturní kavárna KUS na Střelnici od 19.00 hodin, vstupné dobrovolné.

Sobota 20. listopadu
* BURZA SBĚRATELŮ. Klub filatelistů Turnov pořádá v KC Střelnice od 8.30 do 11.00 hod. burzu sběratelů pohlednic, známek, mincí a ostatních sběratelských oborů.
* VÝSTAVA RUČNÍCH PRACÍ v prostorách Obecního úřadu v Karlovicích od 10.00 do 16.00 hodin.
* LEDNÍ HOKEJ / KLM: HC Turnov 1931 – HC AC Jičín (17.00), ZSLK.
* TURN-OFF ROCK NIGHT. Po úspěšném letním turnovském festivalu TURN-OFF ROCK FEST přichází ve spolupráci s Kulturním centrem Turnov vnitřní rocková podzimní akce nesoucí název TURN-OFF ROCK NIGHT, kde bude opět možné vidět a slyšet rockové kapely a užít si večer plný super muziky. Těšit se můžete na nováčka, kapelu Remedy, která vystoupí v Turnově úplně poprvé, dále pak na turnovskou kapelu AnarchiA a její speciální prodloužený set a nesmí chybět ani boleslavské stálice Enola Gay a No Talent. Dveře velkého sálu Střelnice se otevřou již v 18.30 hodin, tak dorazte včas! Vstupné 150 Kč. Line Up: 19.00 REMEDY, 20.15 NO TALENT, 21.30 ANARCHIA, 23.10 ENOLA GAY

Neděle 21. listopadu
* VÝTVARNÁ DÍLNA KOŽENÁ A KRABIČKOVÁ. Tvůrčí výtvarná dílna pro rodiče s dětmi je věnována výrobě z krabiček a oblíbeného materiálu – kůže. Těší se na vás lektorky Eva, Simona, Šárka, Verča a také mistr rukodělné výroby Jan Hladík. Dětské oddělení knihovny od 10.00 hodin.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.