Víkendové pozvánky

0

V pátek koncert známé kapely Chinaski v areálu Pivovaru Rohozec, dvě noci ve znamení Filmového víkendu v letním kině, koncert Jaroslava Uhlíře na Malé Skále…

Víkend Turnovského léta:
* Sobota: Jak se šilo na statku – prázdninový program oživí expozici na Dlaskově statku s názvem „Kolovrátek, stav i jehla“. Řemeslné dílny, kde se návštěvníci seznámí s tradičními technikami předení, tkaní, pletení, háčkování, vyšívání nebo paličkování. Techniky si vyzkouší a zároveň se dozvědí o postupu zpracování. Dlaskův statek, Dolánky u Turnova, vždy od 9.00 do 17.00 hodin. Poslechové večery před Střelnicí (vždy od 19.00 hodin).
* Neděle: Prohlídka kostela sv. Jana Křtitele v Nudvojovicích (9.00–12.00). Loutkáři hrají pro děti na Dlaskově statku (11.00, 13.00 a 15.00 hodin).

Nabídka na víkendové dny:

Pátek 7. srpna
* NARYCHLOFEST: CHINASKI. Série letních koncertů v areálu Pivovaru Rohozec, začátek v 19.00 hodin, vstupné 550 Kč. Předprodej v síti Ticketlive a v Turnově v Trafice U Vildy ve Skálově ulici nebo přímo v Pivovaru Rohozec. Více na FB.COM/AKCE.TURNOV.
* MAMA TEREZA – POHÁDKOVÝ KABARET. Bláznivý kabaret plný autorských písniček, (ne)povedených kouzel, neočekávaných situací a převleků a příjemných překvapení, kde se ani na chvilku nebudete nudit. Vhodné pro děti od tří let, na své si ovšem přijdou i maminky a tatínkové. Turnovské léto, před Střelnicí od 19.00 hodin, vstup zdarma.

Pátek 7. – neděle 9. srpna
* FILMOVÝ VÍKEND 2020. Více v samostatném článku.

Sobota 8. srpna
* SDH Bukovina u Dolánek pořádá tradiční POSEZENÍ PŘI DECHOVCE. Je to již 30. ročník a poslední. K poslechu a tanci zahraje Táboranka. Začátek v 15.00 hodin. Občerstvení zajištěno a tradiční domácí koláčky budou!
* EURYTHMICS – PEACE. Album je označováno za jeden z nejúspěšnějších a nejpozoruhodnějších počinů roku 1999, jeho pilotní singl dosáhl celoevropského úspěchu. Poslechový večer, Turnovské léto, před Střelnicí od 19.00 hodin, vstup zdarma.
* JAROSLAV UHLÍŘ – Festival LIVE! LÉTO 2020, Malá Skála. Koncerty se konají ve fotbalovém areálu, kde se jinak koná Maloskalská noc. Areál otevřen od 17.00 hodin – DJ, předkapela Elektrický oslík od 18.00 hodin, hlavní koncert od 20.30 hodin, vstupné 290 Kč. Předprodej vstupenek online na www.maloskalskanoc.cz nebo v síti Ticketstream.

KULTURA, KINO A VÝSTAVY, SPORT

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.