Víkendové pozvánky

0

Dnes odpoledne setkání před Střelnicí ve prospěch Alzheimer centra Turnov, v sobotu Slavnosti piva Rohozec, ale také třeba rybářské závody pro děti a také třetí ročník skateboardingových závodů…

Pátek 21. června
* OSLAVA PÁTÝCH NAROZENIN A DOBRÝ SKUTEK. Turnovská pobočka Partners market slaví pět let. Od 16.00 hodin je připraven program před KC Střelnice. Vystoupí Duo Big band, Super Hero Killers, uvidíte vystoupení dětského aerobiku. Pro děti bude připraven skákací hrad, malování na obličej a divadlo. V průběhu akce bude probíhat tombola, jejíž výtěžek půjde na Alzheimer centrum Turnov.

Sobota 22. června
* 22. SLAVNOSTI PIVA ROHOZEC. Začátek v areálu pivovaru ve 13.00 hodin. Vystoupí kapely: Kern, Turbo, Kabát revival, Adaptace, Waldovy Matušky. Zábava pro celou rodinu, bohaté občerstvení, tradiční noční ohňostroj.

Sportovní pozvánky:

Sobota 22. června
* PARADISE SK8 CONTEST VOL. 3. Třetí ročník skateboardingových závodů. Závodit se bude ve třech disciplínách tří kategorií, po skončení závodů bude následovat hudební produkce. Kromě turnovských kapel Ba Naopank a Tribal Force vystoupí také dvě přespolní hardrockové kapely. Skatepark Turnov v sousedství koupaliště v Maškově zahradě. Startovné 70 Kč, začátek v 10.00 hodin, registrace do 12.30 hodin, start závodu ve 13.00 hodin.
* DĚTSKÉ RYBÁŘSKÉ ZÁVODY na Jizeře u autobusového nádraží v Turnově. Prezentace od 7.30 hodin, vlastní závody od 8.00 do 12.00 hodin. Závody jsou určené pro děti do 15 let s doprovodem dospělého. Závodu se mohou účastnit jak rybáři, tak „nerybaří“. Lov povolen pouze na jeden prut. Startovné zdarma a drobné občerstvení pro děti bude zajištěno. Pořádá Český rybářský svaz, MO Turnov.
(Místní rybářská organizace přijímá nové členy z řad dětí i dospělých. Pro děti bude v září zahájen rybářský kroužek ve Žluté ponorce. Více informací najdete na www.crsmoturnov.cz.

KULTURA, KINO, SPORT

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.