V Ohrazenicích již zase sjedete z dálnice (a kde se dál pracuje?)

0

Od čtvrtka 20. srpna je již opět možné v Ohrazenicích u stavebnin sjet z dálnice do Ohrazenic, resp. turnovské Nádražní ulice. Aktuálně se zde ale dál pracuje, zejména v okolí kruhového objezdu na Pyrámu, stavební firma také dokončuje chodníky v celé trase. Podle vedoucího odboru dopravy turnovské radnice Pavla Vaňátka pomalu končí období velkých uzavírek. Z turnovské Nádražní ulice již s mírnými omezeními projedete do Přepeř a dál do Příšovic, pouze z Přepeř do Modřišic bude komunikace uzavřena až do prosince z důvodu opravy mostku přes náhon Jizery. „Uzavřen je také průjezd Karlovicemi, kde se pracuje na opravě silnice a chodníků, do 28. srpna má být ještě uzavřena druhá půlka mostu v Turnově na průtahu,“ shrnuje Vaňátko.
V samotném Turnově se pracuje v Komenského ulici. Aktuálně zde probíhá směrem od Husovy ulice dláždění chodníků. Stavební práce by měly trvat do 9. září. Součástí stavby je i rekonstrukce veřejného osvětlení, pokládka kabelů ČEZ a sdělovacích kabelů Pamico. Ulici samozřejmě čeká ještě nový asfaltový povrch.
Za kompletní uzavírky rovněž probíhají práce v Turnově II v ulici Boženy Němcové. I tato ulice se dočká kompletní výměny vodovodního řadu a kanalizace, a to od napojení z Fučíkovy ulice až k začátku katastru Ohrazenic do křižovatky s Máchovou ulicí. Vše by mělo být hotové 15. listopadu t. r. V ulici vznikne nová obousměrná komunikace s jednostranným chodníkem.
(TvA s přispěním TZ města Turnov)

Ilustrační snímek prací na velkém mostu na průtahu je z června t. r.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.