Turistické noviny Turnovska – sezona 2021

0

Tipy na výlety, zajímavosti, novinky a možnosti trávení volného času na Turnovsku najdete v turistických novinách, které právě vyšly. Osmý ročník novin byl vydán v nákladu 12.500 ks. K dispozici jsou na informačním centru v Turnově, obyvatelům Turnova budou distribuovány do schránek a pro zájemce budou i na informačních centrech v Českém ráji a okolí (Liberec, Jablonec).
Na šestnácti stranách zajímavého čtení se dozvíte, co vše je pro vás na Turnovsku připraveno. Nechybí dvojstránka nabídky programů pro rodiny s dětmi, popis turistických cílů a zajímavý rozhovor s Dagmar Patrasovou, která měla jako Xénie svatbu s Rumburakem převlečeným za Fantomase na hradě Valdštejně v legendárním seriálu Arabela.
V novinách se dozvíte podrobnosti o velké letní soutěži České televize Déčko, o zapojení Turnova do platformy SmartGuide či jaké novinky si pro vás připravilo turnovské infocentrum.
A o tom, že jsou Turistické noviny Turnovska kvalitním propagačním materiálem, svědčí i získaná ocenění v rámci soutěžních přehlídek turisticko-propagačních materiálů TURISTPROPAG v minulých letech. -eg-

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.