Tanečníci z celého světa se sjeli na šampionát do Libereckého kraje

0

Taneční festival World Dance Championschip 2016 od zítra hostí Liberecký kraj. Tanečníci z celého světa se v termínu od 22. do 27. listopadu setkají v Liberci, který se už po osmé stává pomyslným parketem pro otevřené taneční mistrovství světa. Záštitu nad šampionátem převzal hejtman Libereckého kraje Martin Půta.
Své taneční umění předvede na šampionátu přes tisíc účastníků. Nejpočetnější je česká výprava, která má výhodu domácího prostředí. Očekává se také početná výprava z Ruska, Polska, Francie, Belgie, Švédska i Itálie a letos poprvé i z Jižní Afriky a Jižní Korey. Mistrovství světa bude lákavé i divácky, neboť si přijdou na své vyznavači mnoha tanečních stylů. Soutěžní klání i doprovodný program je divácky velice atraktivní. Krásné kostýmy, skvělá taneční vystoupení, budoucí mistři světa i speciální hosté, to vše můžete vidět a zažít v libereckém Centru Babylon.
Hlavním pořadatelem tanečního mistrovství světa World Dance Championship 2016 je Taneční a pohybová škola ILMA z Turnova. Více informací na www.latinofestival.cz

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.