Středeční výjezdní zasedání vlády ČR v Libereckém kraji. Jeden z ministrů zavítá i do Turnova

0

Ve středu 13. března se uskuteční výjezdní zasedání vlády České republiky v Libereckém kraji. Každý z ministrů navštíví jiný region.
Ministr vnitra Vít Rakušan bude v sídle krajského úřadu mj. jednat i o výstavbě výjezdového centra záchranářů, hasičů a policie na Vesecku v Turnově, dopoledne se zúčastní besedy se starosty, po poledni navštíví služebny české a německé policie v Hrádku nad Nisou.
Ministr školství, mládeže a tělovýchovy Mikuláš Bek navštíví gymnázium v Mimoni, diskutovat bude v sídle kraje s řediteli základních škol.
Ministr pro místní rozvoj Ivan Bartoš s náměstkem hejtmana Libereckého kraje pro resort ekonomiky, majetku, investic, veřejných zakázek a informatiky Zbyňkem Miklíkem navštíví od 9.00 hodin Střední zdravotnickou školu v Turnově.
Ministr pro evropské záležitosti Martin Dvořák bude jednat v Hrádku nad Nisou (Svazek měst Malý trojúhelník) a poté navštíví sídlo Euroregionu Nisa.
V odpoledních hodinách bude vláda jednat v Eurocentru v Jablonci nad Nisou, příchod premiéra Petra Fialy na jednání je naplánován na 13.30 hodin, v 16.30 hodin proběhne tisková konference a následně je naplánováno jednání vlády se starosty obcí.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.