Sportujete? Podpořte tělesně postižené žáky!

0

Vyjedete si rádi na běžky? Chodíte si zaběhat? Vyjedete si na kole, nebo plánujete pěší výlet? Prostřednictvím vašeho pohybu může ZŠ Skálova v Turnově získat prostředky na plošinu a schodolez pro vozíčkáře. „Naše škola se aktivně zapojila do projektu Nadace ČEZ Pomáhej pohybem,“ vysvětluje ředitel školy Michal Loukota. „V současné době naši školu navštěvuje těžce postižená žačka pohybující se na vozíčku, do první třídy taktéž nastoupí tělesně postižený žák. Plošina pro vozíčkáře a schodolez pomůžou takto postiženým dostat se do všech pater naší školy.“ A jak se můžete zapojit právě vy? Stáhněte si do svého chytrého telefonu aplikaci EEP Pomáhej pohybem od skupiny ČEZ. Při každém vašem sportování získáte body, kterými můžete podpořit vybrané projekty, mezi kterými je i plošina a schodolez. „Věřím, že se nám podaří potřebné body získat a budeme moc rádi, pokud i vy náš záměr podpoříte,“ dodává ředitel školy. Více informací najdete na stránkách www.pomahejpohybem.cz. –  viz banner v záhlaví webu! -jp-

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.