První prázdninový víkend: FUNKIN‘ TURNOV 9 a TOMÁŠ KLUS

0
Pátek 28. června
* LÉTO U AVIE – Dolánky u Turnova: Hustej Wimpy (folk), začátek ve 20.00 hodin.
* FUNKIN‘ TURNOV 9 – hudební festival. Atrium Muzea Českého ráje v Turnově, začátek v 18.00 hodin. Akce se koná za každého počasí! Cena vstupenek 250 Kč dospělí/ 200 Kč studenti na místě a 200 Kč dospělí/ 150 Kč studenti v předprodeji. Předprodej bude zahájen 17. června v KC Střelnice a v informačním centru na náměstí. Více na www.funkinturnov.info a na www.facebook.com/funkinturnov7. Vystoupí kapely: FUNK CORPORATION, TRAFFIC JAM, THE SPANKERS a TONYA GRAVES.
* HUDEBNÍ FESTIVAL a LETNÍ HUDEBNÍ KURZY B. MARTINŮ a L. JANÁČKA – TURNOV 2013. Již 23. ročník (v Turnově osmý) festivalu a letních interpretačních kurzů proběhne v budově ZUŠ. Součástí kurzů jsou koncerty: 
* 1. 7. Miloslav Jelínek (kontrabas) a Baiba KUUSELA (Finsko) – violoncello
* 2. 7. Graffovo kvarteto a Igor Ardašev
* 5. 7. Koncert finských účastníků
* 7. 7. Závěrečný koncert účastníků kurzů
 
Sobota  29. června
* Základní organizace Českého svazu chovatelů Turnov 1 srdečně zve na MÍSTNÍ VÝSTAVU KRÁLÍKŮ A DRŮBEŽE. Výstava se koná v od 8.00 do 15.00 hodin v areálu chovatelů u zastávky ČD Turnov – město. Vystaveni budou králíci různých plemen, různé velikosti, zbarvení, tvaru uší, struktury srsti. Více než polovina vystavených zvířat bude prodejných. Součástí výstavy bude i přehlídka drůbeže spojená s prodejem kuřic. Po celou doby bude zajištěno občerstvení a bude probíhat tombola s živými zvířaty. Vstupné: dospělí 30 Kč, děti do 10 let zdarma, děti nad 10 let 10 Kč.
* SBĚRATELSKÁ BURZA. KC Střelnice – foyer od 9.00 do 13.00 hodin.
* ŠŤASTNÁ ZEMĚ V RADVÁNOVICÍCH: Jahodový den, Jahodové soutěže, ochutnávka jahod ad. Začátek ve 10.00 hodin.

Neděle 30. června
* LOUTKÁŘI DĚTEM NA DLASKOVĚ STATKU. Po letech, kdy turnovský soubor Na Židli pořádal prázdninová divadelní představení na zámku Hrubý Rohozec, se v letošní sezoně tato tradiční nabídka přesouvá na Dlaskův statek, protože na zámku již pro ně neměli k dispozici vhodné prostory. První divadelní představení sezony se jmenuje AŇUŠKA A MARFUŠKA, hrají Maminy Jaroměř. Začátky představení vždy v 11.00, 13.00 a 15.00 hodin.
* TOMÁŠ KLUS – po úspěšném česko-slovenském turné se Tomáš Klus a jeho cílová skupina připravuje na sérii sedmi samostatných open air koncertů nazvaných „KONEČNĚ VENKU“. Část výtěžku z prodeje vstupenek půjde na podporu Studia OÁZA. Tomáš Klus bude vystupovat společně s kytaristou Jiřím Kučerovským, na kontrabas je doprovodí Jan Lstibůrek a na cajon Petr Škoda. Státní zámek Sychrov, cena vstupenky v předprodeji 350 Kč, na místě 400 Kč. Více na www.simmiag.cz.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.