Protančený podzim s ILMOU

0

Podzimní taneční sezonu zahájila ILMA již tradičně na turnovském náměstí Českého ráje akcí „Roztančíme Turnov“ a v Liberci na náměstí Dr. E. Beneše akcí „Roztančíme Liberec“. V Liberci bylo vystoupení zároveň pozváním na WADF World Dance Championship 2019, otevřené taneční mistrovství světa, které se konalo již po jedenácté v Centru Babylon.
Na mistrovství světa WADF World Dance Championship 2019 (17.–23. listopadu) se domácí taneční škola skvěle reprezentovala a získala cenné kovy i poháry ve všech nominovaných kategoriích. Zastoupení měla v sólových disciplínách i ve velkých skupinách, a získala cenná medailová umístění.
Nejúspěšnější tanečníci tohoto mistrovství byli Emička Dvořáková v kategorii Mini, Beáta Ježková v dětské věkové kategorii, Adriana Šulcová a Tomáš Müller v juniorské kategorii a Justina Bohatá v kategorii dospělých.
Taneční a pohybová škola ILMA děkuje za podporu všem rodičům, přátelům a partnerům školy a jako každý rok připravuje profilový večer, který se koná 22. prosince v KD v Pěnčíně.
Více na www.ilma.cz.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.