Příprava adventních akcí zatím stále pokračuje

0

Město Turnov, jako pořadatel tradičních adventních akcí – rozsvěcení vánočního stromu a vánočních trhů, tyto akce zatím stále připravuje v obvyklé formě.
Rozsvícení vánočního stromu se má uskutečnit v neděli 28. listopadu na náměstí Českého ráje od 16.30 hodin s tradičním kulturním programem.
Vánoční trhy by se na náměstí měly konat v pátek 10. a v sobotu 11. prosince. Páteční dopoledne by mělo být opět věnováno vystoupení pěveckých sborů místních základních škol, v navazujícím programu se můžete těšit třeba na písničkáře Slávka Janouška, turnovskou kapelu Pranic, v sobotu třeba na Waldovy Matušky. Závěr připraveného programu patří také již tradiční sobotní podvečerní České mši vánoční Jakuba Jana Ryby v podání Pěveckého sboru Antonín Dvořák a hostů.

„Samozřejmě vnímáme aktuální situaci v podobě nárůstu počtu nakažených s covid-19, může se stát, že dojde k dalším omezením a akce se třeba nebudou moci uskutečnit, nebo v případě trhů budou otevřeny pouze stánky s vánočním zbožím,“ sdělila mluvčí radnice Marcela Jandová.
Z větších adventních akcí v okolí byly zrušeny Adventní trhy v areálu sychrovského zámku, které měly proběhnout ve dnech 27. a 28. listopadu.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.