Poznáte totožnost muže?

0
Policie Českém republiky žádá o spolupráci ke zjištění totožnosti muže sraženého vlakem. Ve čtvrtek 21. srpna krátce před 21. hodinou srazila vlaková souprava muže, který se pohyboval v kolejišti před tunelem v úseku Malá Skála – Turnov. Došlo ke střetu, při kterém muž utrpěl zranění neslučitelné se životem. Nebyl u něho nalezen žádný doklad totožnosti ani jiná věc, podle které by se dala osoba ztotožnit.
Popis osoby: muž ve věku 20 až 30 let, štíhlé postavy, vysoký 183 centimetrů, krátké hnědé vlasy a pěstěný vous lemující bradu bez kníru, hnědé oči. Byl oblečen do černé mikiny s kapucí vpředu na zip značky QUIKSILVER, červeného trika s krátkým rukávem v předu s modrým kruhovým potiskem, kostkovaných trenýrek a černých kalhot značky HORSELEATHERS s textilním černobílým páskem s černou přezkou, na nohou měl černošedé ponožky a béžovou sportovní obuv značky OSIRIS.
Vzhledem k tomu, že se dosavadním šetřením nepodařilo zjistit totožnost zemřelého, prosíme občany, kteří muže poznali, nebo mají informace, které by mohly vést ke zjištění jeho totožnosti, aby kontaktovali nejbližší služebnu Policie České republiky, nebo volali na bezplatnou linku 158. (foto ZDE)
Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.