PODPOŘTE TURNOVSKÉ INFOCENTRUM!

0

Prestižní anketa „Informační centrum roku“, jejímž vyhlašovatelem je Asociace turistických informačních center ČR a provozovatelem Vydavatelství KAM po Česku, má za sebou první čtvrtinu.
Podpořte turnovské informační centrum! Vždyť ročně využije jeho služeb na padesát tisíc lidí, a to nejen turistů, ale i místních. V rámci Libereckého kraje soutěží i s většími městy jako jsou Liberec nebo Jablonec nad Nisou, proto potřebuje každý hlas!
Hlasujte ZDE.
Anketa je určena široké laické i odborné veřejnosti. Oproti minulým ročníkům je prodloužena doba hlasování, od 20. června do 31. srpna 2017. Hlasovat je možné z jedné IP adresy ve všech čtrnácti krajích, pouze pro jedno TIC v kraji. Letošní ročník ankety prezentuje hlasující veřejnosti celkem 422 certifikovaných turistických informačních center prostřednictvím nově vypracované karty TIC (turistické informační centrum). Tato karta nabídne hlasujícím v rámci ankety základní informace o konkrétním TIC, fotogalerii, galerii získaných certifikátů a ocenění, prezentaci distribuovaných periodik, propagačních materiálů a řadu dalších užitečných informací, jako je návštěvnost daného TIC.
Více informací o projektu – anketě „Informační centrum roku“ je možné získat na webových stránkách www.kampocesku.cz, www.aticcr.cz a na portálech se zaměřením na cestování a turistiku.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.