Parkoviště naproti Bati je zpoplatněno

0

Od pátečního dopoledne 26. června je v provozu opět placené parkoviště naproti Bati. To v zimě koupilo město Turnov za 40 mil. Kč. V budoucnu to bude jedno z nástupišť do nové čtvrti na Koňském trhu. Zatím se tu bude parkovat, jako to bylo v minulosti.

Nějakou dobu trvalo, než byl zprovozněn parkovací systém. Při vjezdu na parkoviště si v automatu u závory vyzvednete parkovací lístek. První čtvrthodina parkování je zdarma. Každá další započatá hodina stojí 40 Kč. Parkoviště funguje v režimu 24 hodin, sedm dnů v týdnu. Zatím je platba parkovného možná pouze v hotovosti, po zaplacení u pokladního stojanu máte 15 minut, abyste parkoviště opustili.
V docházkové vzdálenosti je parkoviště Na Lukách, kde je parkování stále zdarma.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.