Od pátečního dopoledne 26. června je v provozu opět placené parkoviště naproti Bati. To v zimě koupilo město Turnov za 40 mil. Kč. V budoucnu to bude jedno z nástupišť do nové čtvrti na Koňském trhu. Zatím se tu bude parkovat, jako to bylo v minulosti.
Nějakou dobu trvalo, než byl zprovozněn parkovací systém. Při vjezdu na parkoviště si v automatu u závory vyzvednete parkovací lístek. První čtvrthodina parkování je zdarma. Každá další započatá hodina stojí 40 Kč. Parkoviště funguje v režimu 24 hodin, sedm dnů v týdnu. Zatím je platba parkovného možná pouze v hotovosti, po zaplacení u pokladního stojanu máte 15 minut, abyste parkoviště opustili.
V docházkové vzdálenosti je parkoviště Na Lukách, kde je parkování stále zdarma.